Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npaia - Profil | Po 1.12.2008 20:54:24

klobas >> fuj, taková morna... začínám o té sobotě vážně pochybovat, i když nemá zrovna mrznout. potřebuju doma udělat trošku pořádek a ještě zajet do Olomouce a před Vánocema je tohle můj jedinej víkend, kdy budu doma.

    NSpacir - Profil | Po 1.12.2008 20:47:27

    thanks pańovee, zitra to tam sjedu skouknout....

      Nklobas - Profil | Po 1.12.2008 20:38:29

      At vás zase trochu poškárlííím .-)

        NAlov - Profil | Po 1.12.2008 20:16:26

        Spacir> Tu máš plánek kámo :-)

          NSpacir - Profil | Po 1.12.2008 17:56:34

          panove, ten rybnik co ma pod sebou oborna neni v te vesnici vidte?odedneska tam delam, a ze bych si odskocil z prace kdyby to bylo pobliz:))ale je to nekde tam jak je Bukovy rybnik podle nakresu ktere jsem videl...nebo se pletu??

            NAlov - Profil | Ne 30.11.2008 22:59:03

            pajinek> V této diskusi máš ty fešáky od klobásky, tak mrkni :-)

            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613792

              Nfishmen17a - Profil | Ne 30.11.2008 22:10:59

              Martin... >> jo presne. hodne pekna voda- (kdyz tak posli sz)

                NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 22:10:01

                fishmen17a >> myslíš tu fotku co jsem tady vložil?

                  NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 22:09:33

                  pajinek >> to se ještě dohodneme během týdne jo

                    Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 22:08:13

                    Martin -- a do kterejch mist mas v planu jed na Hartu ?

                      Nfishmen17a - Profil | Ne 30.11.2008 21:51:53

                      kde se teda nachazi tak pekny rybnik ?? ale to asi neprozradite co ?:)

                        Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 21:51:21

                        paia -- sory ani mi nedoslo ze mrvym prezdivku, skusim se polepsit !

                          Npaia - Profil | Ne 30.11.2008 21:44:31

                          pajinek >> jo, foun platí a zkus mi nemrvit přezdívku... :o)

                            Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 21:37:06

                            papia -- pokud stoho nesejde dame si vedet. Tel. mas v karte plati néé ?

                              Npaia - Profil | Ne 30.11.2008 20:08:26

                              pajinek >> uvidím, jestli třeba nepřekecám ještě tatu... ale chtělo by to domluvit se na nějakém styčném místě, když už teda máme chytat společně. :o)

                                Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:49:02

                                chlapi nechtel byste nekdo pouzdro na pruty DOC rod holldals je to na 3pruty s navijakama a na 3 bez navijaku dobre vypolstrovaný z boku je podél kapsa na destník a podberák a z druhý strany 2kapsy na penály mate nekdo zajem???

                                  Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:48:56

                                  Martin -- ja ne

                                    Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:48:16

                                    klobas -- kdo hleda ten najde, ale me se nechce.

                                      Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:46:40

                                      Hosi nehlaste se vsichni, vzdyt se na tu Hartu ani nevlezem !!! Ale vyte co, vystridame se. Nekteri dopoledne a dalsi odpoledne.