Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:46:37

pajinek >> nech to jeste na zítra :)) teprve vcera sem se vrítil ale kdyyž si projedes co sem kde psal tak to najdes .)) hledej

    NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 19:45:37

    znáte :o))

      Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:43:20

      klobas -- nemusis hned, ale vcil ted !!!

        Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:41:09

        papia -- Martin ma dobry napad. Sternberk mam po ceste ta i zpatky.

          Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:40:42

          pajinek >> Jééé nemužu prozradit hned vsechno :))

            Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:40:14

            Martin... >> doufoukal sme na 73cm a už sem nemohl tím pádem 8kg

              Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:37:53

              klobas --- pokracuj !!!!

                NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 19:37:46

                klobas >> jako kdyby měl metr.....nesmíš to až tak foukat...stačí jen o půlku a ne hned 100 %

                  Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:36:43

                  papia -- tak sundej s neho hubertak, zapal pod nem noviny a uvydis jak dobre pojede !

                    Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:36:13

                    Martin... >> jj máš pravdu ten na tý fotce má 50cm 3kg :D a dívej co sem z toho vykouzlil :D

                      NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 19:33:47

                      pajinek >> to víš klobas je ještě nafukuje ve photoshopu aby bylo vidět že to umí :o))

                        Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:33:18

                        pajinek >> ale že jste to vi tak sem jebnu jednoho menšího

                          NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 19:33:00

                          paia >> to by tě mohl pajinek vzít....páč ten je taky od Štemberka..teda myslím :o))

                            Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 19:32:06

                            pajinek >> Dockej času ... :)

                              Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:31:10

                              klobas --- tak to jsem mrskni, v telce je hoooo !!!

                                Npaia - Profil | Ne 30.11.2008 19:26:57

                                pajinek >> kdybych neměl zazimovany auto, tak bych jel... :o(

                                  Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 19:18:00

                                  Zamek -- co ty na to ??? Jedes s nami pristi vykend na Hartu ??? Kdyz nic nechytnem ( krome rymy ) tak neva, ale aspon pokecame. A hlavne se sejdem v trojku, kdyz to nevyslo v sezone, tak aspon ted. Ber to treba jako oficielni rozlouceni s vodou v teto sezone.

                                  Klidne do byl mel zajem se muze pripojit k nam !!! Aspon muzem mezi s sebou zasouperit, takove neoficielni zavody ze srandy. Vitez si odveze lepsi sebevedomi do pristi sezony. Dobra cena néééééé ???

                                  §§§ JEDE §§§

                                  Martin
                                  Pajinek

                                  Kdo bude dalsi ???

                                    Nfishmen17a - Profil | Ne 30.11.2008 15:03:23

                                    diky moc

                                      NZámek - Profil | Ne 30.11.2008 14:51:18

                                      klobas >> Ty nás teda napínáš kluku jeden :)

                                        Nklobas - Profil | Ne 30.11.2008 14:45:33

                                        Zámek >> neboj ... :D