Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:00:19

lančmít faty nahoře bez jednoho plné pole dole 3 kostky

    NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:59:59

    Jerry_ >> dobrou

      Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 22:59:40

      Jerry_ >> Ahoj

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:58:57

        Končím - mějte se ........ a ať Vám berou !

          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:57:14

          LUDVA CZ >> na co přišel

            NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:57:11

            díky doufám jen že mi to zapíše před odpolední mi to asi 3 nezapsalo

              NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:57:10

              LUDVA CZ >> Zapiš tu náhodu a budeš v první pětce :-)

                NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:55:23

                LUDVA CZ >> i náhoda se boduje :-)))

                  Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 22:55:04

                  LUDVA CZ >> Ale počítá se :-)

                    NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:54:57

                    LUDVA CZ >> SUPER !!! Tak ještě dalšího ..... já to balím, nemá to smysl ..............

                      NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:54:50

                      LUDVA CZ >> to je super

                        NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:54:34

                        spíš náhoda

                          Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 22:53:40

                          LUDVA CZ >> Tak to si borec

                            NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:52:38

                            Zdravím všechny první nához po příchodu z odpolední a hned

                              NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:51:45

                              TCorleone >> Klamer tam chytá když ho nebaví revír na trophy - psal to nedávno u Poláků - prej se mu moc líbí ten Romlinsonův revír :-)

                                NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:50:27

                                CrullerCZ >> Já zítra nechytám, ale speciálně si zapnu večer net abych se podíval jak nachytáš 5x 15+ :-)))

                                  Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:50:20

                                  já jdu na berounku :-)))

                                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:50:10

                                    Klamer už chytá...
                                    7/11/2008 22:47 New record Ghost Carp ( 6. 601 Kg ) at The Carp Paradise, peg1
                                    Bertik: dobrou

                                      NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:49:32

                                      Bertík 007 CZ >> Ahoj

                                        NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:49:23

                                        Bertík 007 CZ >> dobrou