Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:37:58

stan4d dělá ti to něco
papez ahoj

    NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:36:53

    odcházejícím dobrou

      Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 23:36:45

      LUDVA CZ >> Já sem ještě na dnešku
      papez:ahoj

        NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:35:42

        TCorleone >> Taky díky

          Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 23:35:33

          Ikarus CZ >> dobrou

            NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:35:09

            Ikarus - TCorleone - dík moc když na něco narazím dám vědět dnešek už nechytáte

              Npapez - Profil | Pá 7.11.2008 23:34:09

              Ahoj vsem:)

                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 23:34:03

                Ikarus CZ >> ahoj a díky za dnešek.

                  NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 23:33:21

                  LUDVA CZ >> netvrdím, že je to buhvíco, ale zabere ti tam maximálně jen kapr, a s velikostí...Pár kolem 10kg jsem tam myslím onehdá vytáhl. nic lepšího na rychlé nachytání zatím nemám.

                    NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:32:21

                    Taky to balím a jdu do hajan. Ahoj

                      NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:27:51

                      Tcorleone - pokud pošleš tip na SZ budu rád , ale i tak budu se snažit najít něco sám

                        NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:22:46

                        já ještě vyskouším nějakou chvíli dnešek a zítřek ještě taky nevím dlouho tu nejsem a tak tolik přehled o revírech nemám ale snad něco vyštrachám :-) vy už jedete zítřek?

                          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:20:37

                          TCorleone >> mužeš dát typ do SZ

                            NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 23:19:37

                            Mám jeden relativně lehký revír kde kapři za a) berou a největší jsou tam b) 31kg... Jsem si vzpomněl. Kdo bude chtít, pošlu SZ.

                              NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:19:30

                              TCorleone >> taky nemůžu najít něco solidního co by fungovalo. poslední kde něco většího bralo je v měsici září řijen. Zítra asi bude výbuch

                                NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:17:41

                                od té doby to byl poslední záběr a ted 2,8 cejn

                                  NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 23:09:17

                                  LUDVA CZ >> jj - Já už se snažím někde vymyslet kapra, ale nějak mi dochází nápady.

                                    NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:05:07

                                    Tcorleone dík aspon jsem si trochu vylepšil ten včerejšek to jsem si ani neškráb jinak chytám na těch 2O/7/ /7

                                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 23:02:40

                                      LUDVA CZ >> Borec nakonec... nádhera.

                                        NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 23:01:13

                                        jerry dobrou