Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 22:46:51

Bertík 007 CZ >> Dobrou

    NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:45:59

    no koukám že je tam i celkově největší rekord :-)) Belgium carp jasná volba

      NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:45:42

      lidičky dobrou noc, padla na mě nějaká únava....to víte stáří se nedá oklamat..

        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:45:38

        Jerry_ >> já to měl na 7+ :-))

          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:45:12

          Zkoušel někdo skutečně ten Outdoorsims One? Jestli ho mám stahovat.... Jsem na TP. Zatím jen linear.

            NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:44:43

            co navrhujete za revír na zítra já mám jeden kde se dát za hodku nachytat 5 15-ti kilovejch kaprů :-))

              NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:43:52

              2+ není problém ................ viz příspěvky během dne. Já to tam mám na 5+ :-)))

                NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:41:38

                já taky a na všechno !!

                  Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 22:39:16

                  já samý čudle

                    NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:38:20

                    TCorleone >> já už to mám na 20/7/71/7 hodinu a půl a taky nic ...................

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:37:17

                      Tak jsem asi před hodinou vychytal místo, kde se postupem (nahozeno za tmy) času hodnoty nastaví na požadované....a nothing. Asi se vzdálím někam na ty kapry, abych zítra aspoň něco zapsal.

                        Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:36:01

                        Angle face CZ >> ahoj

                          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:34:37

                          Angle face CZ >> ahoj.

                            NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 22:33:20

                            AF - Ahoj ....

                              NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:32:28

                              Tak ted opravdu mizím AHOJ :-)

                                NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:30:05

                                Morana princezna je stále a pořád :-))) to je setřenička zajímavé že fotku spolu ze Zuzankou nemáme

                                  NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:27:20

                                  morana CZ >> jo, to máš pravdu... Vzpomínám. Ta byla pěkná. Taková princezna.

                                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:26:34

                                    Angle face CZ >> ségra ?Vloni si se tady chlubil s takovou kočkou ,kde je ??

                                      NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 22:26:05

                                      TC :-D

                                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 22:25:03

                                        Jerry_ >> tak vzhledem k tomu, že máme na jeho výchově také určitý, sice nepatrný, podíl, je dobré mít přehled. On by třeba zvlčil a co pak.. :-))