Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:49:33

morana CZ ale tak, ja taky nehraju a mezi mazaky nepatřím

    Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:48:32

    Jerry_ díky za vysvětlení, někdy nad tím ale zůstává rozum stát

      Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:48:18

      Jerry_ >> proč nenapíšeš rovnou že mazáci dnes nehrajou :-)

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:45:33

        co se týče CUPu - kdo měl něco nachytané od začátku měsíce a není dneska v CUPu, bude zařazen do druhého kola 10.11. - zjednodušeně: Máme protekci a dnešní kolo jsme postoupili automaticky :-)

          NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:43:18

          Ladadar >> ladadar CZ >> podmínky by měli být u všech stejné ...... někdy se to sice nezdá, ale mělo by to být u všech stejné ............

            NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:40:13

            T.O.M CZ >> Tady máš forum k těm ostatním turnajům ....

            http://z11.invisionfree.com/LBs_Forum/index.php?showforum=15

              Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:40:04

              Jerry_ myslíš, že u každého hráče jsou stejné podmínky? Už se tu psalo,že jsou ruzné hodnoty u vice lidi ve stejných mistech, u někoho návnady v poho, druzí bez záběru. Nejsem zdatny v terminologii PC,ale je to divné.

                Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 20:39:37

                TCorleone >> To věřim já mam taky přez dvě a pul kg tak ted číhám na pořádnýho kapra

                  Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:38:49

                  taky vám jdu pomoct ,a hned kapr 2,7 :-)

                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:38:45

                    Ladadar >> ladadar CZ >> aha. tak jsem to asi pochopil špatně já. Měl jsem naopak za to, že tu někdo psal, že kdo nebude tomto kole bude už v dalším s postupujícími....

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:37:11

                      stan4d >> lína na to mám 2,7kg...ten překvapil.

                        Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:35:25

                        Jerry_ tak jsem to myslel, ale než jsem to napsal, tak sese tu ukazal a vysvětlil lip. Tím je teda jasné že do 2kola nemusím byt nalosovaný

                          Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 20:34:37

                          Jerry_ >> Já už tam dával i kapustu a berou to taky jen do tý váhy buttermilk mam taky ale zatim jen líni ale nechávám a čekám :-)

                            NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:31:13

                            stan4d >> butermilk 2x2 nebo 3x1 a berou 2,5 + :-) je to zaručené ........ TC může potvrdit ....

                              NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:30:17

                              Ladadar >> ladadar CZ >> CUP je automatický - losuje to systém sám :-) jen to Spooner musí před prvním kolem vždy vyresetovat - dneska to udělal až pozdě :-)

                                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:28:30

                                Jerry_ >> držel - jako klíště.

                                  NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:28:26

                                  TC jj 74 místo :-(

                                    Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:28:07

                                    TCorleone no ja nevim, Jerry o tom ví víc, ale kdysi se tu psalo, že se losuje jen určity počet zaregistrovaných lidí /náhodně/. Myslím , že při tak velkem počtu lidí by se to zvládalo velmi obtížně.

                                      Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 20:26:34

                                      Jerry_ >> Jj já taky chytám v tomhle časovím pásmu ale nikterak velký zázraky berou na včechno možný ale vše okolo kila a pul

                                        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:25:00

                                        TCorleone >> piš ....... mimochodem gratuluju ke stávající pozici :-) držel ses nápovědy nebo vlastní strategie ???