Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:20:44

Jerry_ >> Já jsem to doma také ukecal kvůli tomu poháru:-) Mám na tebe asi 256 otázek...SZ

    NBlondak - Profil | Pá 7.11.2008 20:20:31

    Jerry_ - Mas ale hodnou zenu:-)))

      NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:20:12

      Podle mojich průzkumů na pegu 1 jsou nejlepší hodnoty v 9hodin +/- ..... dřív a pozděj je to o dost horší, takže chytám v 9 a pokud do 10 nic nezabere, vracím čas .............

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:18:36

        Bertík 007 CZ >> Všichni z divize 1 a 2 hrají CUP automaticky a v divizi 3 musí mít od začátku měsíce něco chycené - pokud se nepletu :-)

        Jinak AHOJ - jdu Vám ještě napomoc - žena mi to schválila :-)))

          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:15:47

          Bertík 007 CZ >> co říkal jerry, tak kdo tam není nastupuje do 2 kola. Takže - také gratuluji k postupu.

            NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:09:36

            TCorleone >> jseš si jistý, já tam nejsem, ale taky nemusím být vůbec vylosovaný.....

              NBlondak - Profil | Pá 7.11.2008 20:07:44

              TCorleone - Aha jj no ale to jsem si moc nezaslouzil.

                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:06:12

                Blondak >> dneska je první kolo poháru - na stránkách Trophy si klikni nahoře na CUP. Kdo tam není napsán, postupuje automaticky do druhého kola.

                  NBlondak - Profil | Pá 7.11.2008 20:02:42

                  TCorleone -ahoj to moc nechapu:-( no neco jsem ted chytl ale za moc to nestoji! ale zapisu to.

                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:00:43

                    Blondak >> čau. jdeš na to? Tebe jsem dneska v poháru neviděl, takže gratuluji k postupu do druhého kola. Kolik to stálo? Já musím dřít .-)))

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 19:59:41

                      AF: čapeš ještě?

                        NBlondak - Profil | Pá 7.11.2008 19:58:17

                        All - ahoj!

                          Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:51:45

                          Bertík 007 CZ - jj dík

                            NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:50:25

                            fána8 CZ >> to spooner nedodělal to nefunguje

                              NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:49:46

                              TC to si napsal akorát v čas :-))

                                Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:46:13

                                co znamená v trophy teams? to vylosují týmy?

                                  NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:44:41

                                  zapnu server 88.103.53.54

                                    NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:43:36

                                    nejdřív to zkusím sám chytaj se kapři?? nebo co mam chytat?

                                      NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:43:10

                                      Do prčic jsem tam musíte mi poradit :-(( plosím

                                        NCrullerCZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:42:09

                                        Ahoj lidi :-))) sakra já zapoměl že je dneska cup doufám že tam nejsem :-((