Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 21:06:06

Dámy a pánové, pro dnešek končím, za cely den toho mám už dost a zítra mám hodně práce ve sklípku s vínem. Doufám, že odpoledne se tu ukážu. S pozdravem ' Polamte pruty' dobrou noc.

    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 21:05:12

    TCorleone >> já bych tě nechala vyhrát :-)

      NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 21:02:46

      Poláci jsou pár kroků před náma .........

      [Today 18:01] matez: Carp 15 lb, 11 oz, 9 dr Leader line snapped

        NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 21:02:28

        TC :-))) mno jo ale 18 se blíží :-))) To oslavíme :-)))

          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 21:01:08

          Angle face CZ >> to je pravda...Ty bys měl hrát ještě předkolo .-))

            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 21:01:07

            Ladadar >> ladadar CZ >> co vám neodpářu ,ste mi nic neudělali :-)

              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 21:00:34

              Angle face CZ >> nic si z toho nedělej..Já jsem venku, pokud projdu dnešním kolem, v příštím coby dup.Stačí když dostanu moranu a je vymalováno .-))

                NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:59:35

                ladadar CZ nikde není starý :-)))) Já se považuji za moc moc mladého :-))))

                  Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:58:46

                  Angle face CZ a nebo už jsi taky starý pard jako já

                    NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:58:27

                    Ladadar >> ladadar CZ >> neboj , my jsme ještě kluci v rozpuku.....

                      NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:57:01

                      Morana CZ tak to mě mrzí .-(

                        Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:56:12

                        Bertík 007 CZ no jo Venco , my dva to máme u Morany asi od dřívějška schovaný, a už nám to nikdy neodpáře

                          Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:56:01

                          Angle face CZ >> mám pocit že tam ani tento mněsíc nebudeš,začal si hrát pozdě

                            Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 20:55:28

                            TCorleone >> Jen jestli nečeká sčim Hasanka zaboduje aby jí navnadil a pak to tam vloží a bude nebo přivezli vodku a Hasanka má vyhráno :-)

                              NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:54:24

                              Já taky nejsem v CUP :-)))):-)

                                Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:53:21

                                Bertík 007 CZ >> :-)))))))))))))))))))

                                  NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:51:50

                                  Ladadar >> ladadar CZ >> morana nemyslela co umíš, ale že jsi už starej dědek.....

                                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 20:51:24

                                    Ladadar >> ladadar CZ >> tak už asi jsi :-)

                                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 20:50:42

                                      Je 20:49 - myslíte, že je možnost aby hasanka postoupila? Ten Rus tam nemá zatím ani čárku...

                                        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 20:50:36

                                        Ladadar >> ladadar CZ >> když nehraješ tak patříš :-)))