Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 19:23:29

Chtělo by to, aby se dneska ukázal Cruller...Měl by šanci.

    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 19:21:09

    fána8 CZ >> Common bream 3. 033 Kg Hook didn't set...tak mohl být druhý přes 3. Jsem nemehlo.

      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 19:19:49

      fána8 CZ >> long way...To je na delší čekání. Ale cesta je asi správná.

        Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 19:17:26

        TC to jo ještě 4 a je to v pohodě

          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 19:15:09

          Tak tenhle se mi povidl :-)

            NCharlie 1 - Profil | Pá 7.11.2008 18:49:58

            Hasanka ne tebe jsem nemnel tak nezlob:-)))))

              Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 18:42:59

              fána8 CZ ani se neptej, chvilku vláčka - vyřízlé štíhle/nic moc kolem 50/, potom cíleně kapr bez ,pár záběrů cejn, prostě skoro jako virtual

                NHasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 18:41:45

                Charlie 1 to jsem já ta horší vid?:-( Ale mně to nevadí:-)))))

                  NCharlie 1 - Profil | Pá 7.11.2008 18:41:10

                  stan4d no taky jsi na tom spatne

                    Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 18:28:52

                    Charlie1:Huř než já natom mužou bejt už jen dva lidi :-))

                      NCharlie 1 - Profil | Pá 7.11.2008 18:23:05

                      To se nedivim ze nemnenis uz je asi na sedmem miste.A rano jsem mnel slabsiho ale to je jedno

                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 18:14:30

                        Charlie.1 CZ >> Charlie 1 >> jj. já neměl dokonce žádného. Ale neměním s Tebou.

                          NCharlie 1 - Profil | Pá 7.11.2008 18:12:28

                          Ahoj vsem.Oni mnenili Cup ? Rano jsem mnel jineho soupere.

                            Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 18:06:02

                            ladadar CZ - a jaký výsledek v reálu

                              Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 18:05:01

                              Jdu hledat taky. Dnes mam zapsané kapry nachytané včera, a nebyl jsem schopen se dostat přes 2,5kg. Celé odpoledne jsem byl u vody v realu,

                                NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:59:37

                                morana CZ >> já mám dva přes 10+

                                  NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:59:00

                                  Ladadar >> ladadar CZ >> já mám za sebou přejezd přes půl čech tak odpočívám, a hledám revír na zítra...

                                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:58:02

                                    Ladadar >> ladadar CZ >> já mám pár cejnů a ty posílat nebudu ,však má nahrabáno :-))

                                      Nladadar CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:55:15

                                      Ahoj all. Jak se dívám tak dnešní kapřici nic moc. Proti včerejšku silný propad. Morano, Bertiku a spol, co se to dnes děje?

                                        Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:48:07

                                        T.O.M CZ >> sem lepší ,už mám jednoho 10+