Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:41:02

morana CZ >> Carp 7. 748 Kg Fish left the bait spooked prvni ryba

    NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:40:21

    tak jsem tu chvíli nebyl, i já zkoušel na zítra , mám jich asi 10 ks váha 7,7 - 10,4 kg, ale myslím, že to nebude stačit, jsou moc malí....

      Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:34:04

      T.O.M CZ >> když tak to tam zkus a já zase tady ,jen mi napiš jak se jmenuje jestli ho neznám do SZ

        Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:32:12

        aha

          NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:32:00

          morana >> Ja jsem ted narazil na revir kde se temp da taky najit 20 a je tam nej kousek myslim kolem 18 kdyby nekdo chtel tak at napise na sz

            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:28:49

            fána8 CZ >> tej je z revíru co zkouším na zítra,jj dnes na to kašlu

              NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:26:15

              TC díky

                Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:23:40

                morana CZ - ahoj ten výpis je ze závoďáku? a ty na to dne kašleš?

                  Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:18:47

                  TCorleone >> aha,tak ti budu fandit ať vyhraješ cup

                    NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:15:54

                    TCorleone >> Zatím jen 1 kapr :-(((((

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 17:14:54

                      Jerry_ >> díky funkční :-)

                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 17:14:36

                        morana CZ >> teď jsem přišel...To bylo ze včerejška. Na ty včerejší jsem se vybodnul a večer za hodinku a půl nachyta na dnešní. Hned v 1h jsem to tam hodil a šel spát.

                          Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:13:53

                          TCorleone >> zatím chytám na to na co byl rekord,jede vše jen né kapr

                            NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 17:12:57

                            Angle face CZ >> také paběrkuji...

                              Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:12:37

                              TCorleone >> já myslela že už jsi doma když si zapsal ryby

                                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 17:11:52

                                morana CZ >> ty si to můžeš dovolit. Já teď musím makat :-)

                                  NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:09:27

                                  morana CZ >> sz

                                    NAngle face CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:08:26

                                    Zdravím jsem šel si zahrát zatím bída :-(

                                      Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 17:07:28

                                      morana CZ >> Já si taky myslim dá se tam najít i teplota 20 jen se jim trefit do chuti

                                        Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:04:16

                                        T.O.M CZ >> tady to je s teplotou OK jen to bude o náhodě kdy splete