Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 17:00:59

morana CZ >> Ono nebude problem pocet spis ze je ted uz chladna voda a ty kapri moc aktivni nejsou

    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 16:55:13

    TCorleone >>
    120 /species/carp10.stk [NONE] [NONE]
    80 /stocks/species/carp11.stk [NONE] [NONE]
    40 /species/carp12.stk [NONE] [NONE]
    35 /species/carp13.stk [NONE] [NONE]
    20 /stocks/species/carp14.stk [NONE] [NONE]
    15 /stocks/species/carp15.stk [NONE] [NONE]
    10 stocks/species/carp16.stk [NONE] [NONE]
    8 /stocks/species/carp17.stk [NONE] [NONE]
    3 /stocks/species/carp18.stk [NONE] [NONE]
    1 /stocks/species/carP19.stk TenshiŁŁŁThree [NONE]
    to bude taky asi problém s tím kaprem,těch větších tam moc není

      NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 16:22:17

      To je spatne dneska bida zitra nevim jak to dopadne s kaprama v tehle dobe :-(

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 16:12:03

        Spooner udělal statistiku TROPHY od začátku co to běží :-)

        http://www.fishsim.net/thist.htm

          Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 16:07:12

          Bertík 007 CZ >> to bude asi velkej problém

            NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:59:43

            morana CZ >> já též.....hledám revír na zítra, ale zatím nic moc

              Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:59:04

              tak já to dnes vzdávám :-(((

                Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:42:14

                T.O.M CZ >> jj uz se mi to tamobevilo dobry

                  Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:41:06

                  T.O.M CZ >> nn ja sem tu verzi 2.05 vymazal teda tu slozku sem vymazal

                    NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:41:01

                    kerek >> ted zkus to f8 jestli tam mas ty ryby

                      Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:40:28

                      už se mi to tam obevilo .....dík....az chytnu skiku na OS2 Champlain tak budu stastnejsi....du to zkusit

                        NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:39:09

                        ty reviry ti tam zustanou

                          Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:36:59

                          uz ji mam 2.11i3 a ted uz si jen zas udelam ty reviry a dam F8 ...

                            Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:29:41

                            stahuju to jak je tam Plná hra FS2

                              Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:27:03

                              No tak jo ..............................

                                NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:25:34

                                kerek >> www.fishsim.wbs.cz stahni si tam verzi 2.11i3

                                  Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:24:49

                                  Bertík 007 CZ >> 2.05

                                    NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:22:27

                                    kerek - jak je hlavni menu tak dole je napsano jakou mas verzi tak mi to napis

                                      Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:21:45

                                      Bertík 007 CZ >> ja vim ale kdyz zmacknu F8 tak se nikde nic neobevi

                                        NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:18:23

                                        kerek >> F8 a ne F9