Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:18:14

Dneska se mi trophy moc nelibi tak jsem si stahl od freda tull .... neco :-)

    Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:16:55

    Kdyz sem zmackl F9 tak se mi tam obevilo tohle ...tak jestli to neni ono jak ste rikaly..

      Nruprd - Profil | Pá 7.11.2008 15:10:33

      zdravím vás :-)

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 15:10:11

        Hasanka CZ >> jj - je to tvoje aktuální pořadí :-)

          NHasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:07:39

          Jerry_ co to je za číslo v cupu u jména, to se bude odečítat či přičítat? už to vím to je místo

            Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 15:06:29

            Aha,takco mam teda delat prece nebudu cekat na zaber kdyz tam nejsou ryby...ale v jednom reviru uz sem vytah kapra

              NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:05:49

              Jerry_ >> Tenhle turnaj bych si celkem rad zkusil. Kde mam zjistit co a jak ?

                NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 15:05:32

                Hodinu čekám na záběr a dojde cejn 2,8 - to je děs !!! sice došli hned 2 a trochu jsem poskočil, ale doufal jsem víc když to po hodině zablikalo :-)

                  NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 15:04:34

                  Na vlastní nástrahy můžete chytat - ty se nevalidují - psal to nedávno Spooner na fóru - v reálu si taky lidi vyrábí vlastní nástrahy !!! Jen na některých offline turnajích je nařízeno použít nástrahy z downloaderu .... ale vždy je na to upozornění, ale z nás tyto turnaje nikdo nehraje ......

                    NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 15:00:41

                    kerek >> Nevim to jiste ale mozna to na te puvodni verzi nejede. Myslim ze to je az od 2.11i3

                      Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 14:59:37

                      TCorleone >> To muzu mackat jak dlouho chci nic se mi tam neobevilo

                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:57:24

                        kerek >> ano. A měl by se tam, ukázat seznam ryb, co jsou v revíru + jejich maximální hmotnost.

                          Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 14:54:21

                          TCorleone >> mam normalne naject na ten revir- go fishing a hned jak mi to najede mam dat F8 ?

                            NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:51:24

                            kerek >> když zmačkneš F8 tak to zjistíš.

                              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:50:41

                              T.O.M CZ >> jj - díky.

                                NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:49:04

                                TCorleone >> Nemelo by to vadit ze chytas na svoji nastrahu. Ja jich par mam a slo mi to zapsat.

                                  Nkerek - Profil | Pá 7.11.2008 14:47:48

                                  Chtel sem se zeptat..uz sem si do hry nainstaloval hafo revírů....ale kdykoliv sem nahodil oba pruty taksem tam mel i hodinu prut ve vode,ani záběr! sou tam uz vubec ryby?

                                    Nfána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:46:36

                                    Ikarus CZ - kde to hledáš v těch rekordech na co byl a ryba chycena

                                      NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:42:49

                                      Ten record byl dnes už změněn 3x a pokaždý na něco jinýho TC máš SZ

                                        NHasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:42:31

                                        Jerry_ Nikdy jsem nic nevzdal.A co se hledá za skratku?