Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

TCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:38:39

Jerry_ >> Když si vytvořím nástrahu...třeba teď doma - tak na to jako můžu chytat? Já teda ani mummy bait nemám - nestahoval jsem to, ale mám ty předchozí. Ty jsou však všechny obsažené v mummy, myslím.

    fána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:38:22

    TCorleone - hrozně ti to přeju a fandím samozřejmě všem

      T.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:37:49

      TCorleone - ja se kouknu ja mam natradano spousty navnad jakou mam hledat zkratku ?

        TCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:36:52

        fána8 CZ >> díky. Vynasnažím se rozšířit naše řady v 2.kole. Je 14:35 - v 16h jsem doma, v 19:54 sezazuji rodinu kennů z předních pozic :-)

          Jerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:35:57

          TCorleone >> v mummy's bait to není :-(

            stan4d - Profil | Pá 7.11.2008 14:34:55

            Hasanka CZ >> Máme asi stejný šance na výhru ale mi se nevzdáme a třeba ještě překvapíme :-)))

              TCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:34:26

              Už jste někdo rozluštil ten ziggy kód. Jsem asi slepý..nemůžu to najít.

                fána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:33:21

                přeji všem CZ v cupu hodně zdaru

                  Jerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:32:57

                  Hasanka CZ >> Do vyšší divize postupují první 4 na konci měsíce ....... a poslední 4 zase sestupují ( platí pro DIV1 a 2 ) .....

                    Hasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:31:32

                    Jerry_ ok už to chápu, já myslela že jde o postup do 2 div.6e se tam nedostanu pokud to prohraju.Ale jen tak se nevzdám.

                      T.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:30:22

                      Hasanka CZ >> To zase ne to je jen takova bonusova soutez. Kdyz vypadnes v trophy zustanes ale nebudes pokracovat v CUP

                        Jerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:29:53

                        Hasanka CZ >> ne, normálně hraješ dál, jen vypadneš z toho CUPu a další CUP je zase až za měsíc ....

                          Hasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:28:52

                          Jerry_ a co když prohraju, to v trophy na ten měsíc zkončím?

                            TCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:28:40

                            stan4d >> Máš body i za bojovnost...víceméně - zkus riskovat. To je jediné co ti zbývá. Prostě - malé do 3kg bych vynechal a snažil bych se rovnou zaměřit na big. Třeba to vyjde. Sice si asi moc nezachytáš...

                              fána8 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:26:37

                              ahoj všichni
                              doběhl jsem z práce a koukám že nejsem v cupu asi mě dají až do druhého kola jinak jak to jde
                              vydím že ani morana nemá zápis

                                Jerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:26:28

                                TCorleone >> Já trochu jo :-), ale expert je morana - je špion pro polskou oblast :-)))

                                  stan4d - Profil | Pá 7.11.2008 14:25:58

                                  Jerry_ >> Nedám svou pleš lacino :-))

                                    Jerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:25:48

                                    Hasanka CZ >> Ahoj, CUP ( pohár ) je jakási nadstavba v trophy. V podstatě je to vyřazovací turnaj. Termíny které dny se hraje pohár jsou na stránce trophy úplně dole tam kde bývá revír na příští den. Rozlosování do aktuálního kola poháru najdeš vždy v den konání tady : http://www.fishsim.net/cgi-bin/trcup.cgi . Pro postup do dalšího kola musíš skončit ten den v trophy na lepším místě než tvůj soupeř .......

                                      TCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:25:01

                                      Jerry_ >> já polštině, bohužel, ani za mák...

                                        Hasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:24:20

                                        TCorleone aha ta k to jsem nevěděla, že něco takového je.A to je jen dneska a nebo každý den.