Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:55:31

Jerry_ >> musíš jim to tak zaobalit aby z toho nebyli moudrý.

    Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:54:56

    Jerry_ -já poslední dobou neradila tak začali psát tobě ,poradíš jednou a už ti to zůstane ,mně chodí i e-maili od nich

      NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 10:53:33

      Jerry_ >> ať se na to dneska vybodnou...stejně to nebere :-))

        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 10:48:47

        Tak už mi začínají chodit SZ na polském fóru - co jim mám poradit ? :-)))

          NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 10:24:56

          Tak až ty ghosty vychytáte, možná se dostane i na amura :-)

            NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:24:05

            Už mi chybí do chycených jen 5 druhů. tak doufám že on nezůstane ve vodě.

              NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 10:18:04

              Já zkouším "baklažán" a zatím taky jen ghost .....

                NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:12:39

                Ghost na MEAT Scopex Spam, nevytažený na Berkley corn nugets

                  NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:09:22

                  morana CZ >> druhů 10, carp 4

                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 10:07:56

                    amura jsem včera večer zkoušel...Na sweet potato jsem čapnul ghosta a jeden nesekatelný záběr od ghosta jsem měl na žábu (animal) ... jestli to pomůže

                      Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:04:49

                      Ikarus CZ >> já už mám 9 druhů :-)

                        NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 10:02:02

                        Jerry_ >> ja taky mám už 4 druhy, ale toho správnýho né :-((

                          NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 10:01:37

                          Tak jsem trošku zkrášlil pořadí v trophy :-)))

                            NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 9:53:55

                            Ikarus CZ >> já to na jednu zkouším na dně :-)

                              NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:53:15

                              Jerry_ >> musíme doufat že ne a nebo někým od nás

                                NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 9:46:06

                                Ikarus CZ >> jj, ale jsou tam a mám špatný pocit, že budou odpoledne venku :-(

                                  NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:43:27

                                  Jerry_ >> ale těch je velmi málo!

                                    NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 9:41:28

                                    Ikarus CZ >> Ti velcí amuři jsou blíže u dna :-)

                                      NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:39:41

                                      TCorleone >> myslím že pokud pude tak taky na spl. pak ale jedno nebo druhý ma hl. na 70

                                        NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:36:47

                                        Jerry_ >> sice jsem v FS nějakyho amura dostal ale tady max ghost