Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:46:36

morana CZ >> no právě

    Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:42:53

    Ikarus CZ >> jestli se nakonec nesešel s Ch.

      NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:39:49

      morana CZ >> nebo jestli si něco neudělali?

        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:33:34

        kde máme tu naší chůvu ,neuletěl i s tím drakem :-)

          NCaRpRiDeR - Profil | Čt 6.11.2008 12:27:38

          dikec

            NDejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 12:21:31

            CaRpRiDeR >> Mě to na něm bralo na dragonfly anebo na poppery

              NCaRpRiDeR - Profil | Čt 6.11.2008 12:19:18

              a newís neco na revir finnlandia?, ono chytam na mouchy ale 2 zabery za 2 hodiny to je nic moc newis o necem lepsim?

                NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 12:06:42

                CaRpRiDeR >> možné je úplně všechno ...... na jednom revíru berou kapři na rybí kousky :-) jde o to jak tvůrce revíru nastavil ryby - co žerou a tvůrce nástrahy zase co obsahuje ....... A pasta killer TW1 je konkrétně celkem univerzální :-)

                  NCaRpRiDeR - Profil | Čt 6.11.2008 12:03:32

                  omg:), je možny aby napastu tw1 killer zabral sumec????:D

                    NRomlinson CZ - Profil | Čt 6.11.2008 11:48:17

                    huráááááááááááááááááááááá...první je tam, přišla na maggot kukličku

                      NDejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 11:47:22

                      :)) vyzkoušam dik.

                        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 11:45:55

                        Dejwikk >> Já na osmý maggot v pořadí :-) EDIT: bráno podle seznamu na mém webu ...

                          NLUDVA CZ - Profil | Čt 6.11.2008 11:45:42

                          už jsem udělal pokrok mám ale silver :-)

                            NDejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 11:41:03

                            chytáte na waxw?

                              NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 11:39:42

                              koukám že pl začína útočit

                                NDejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 11:39:03

                                jj koiaci choděj, i ty modrý potvory, ale zlatá kde nic

                                  NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 11:35:40

                                  To není možné - na splávek to občas veme ta zlatá potvora mezi koikaprama .......

                                    NLUDVA CZ - Profil | Čt 6.11.2008 11:33:49

                                    Je nás víc takových :-)

                                      NDejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 11:30:39

                                      Romlinson: Já taky, nechce se jim

                                        NRomlinson CZ - Profil | Čt 6.11.2008 11:18:09

                                        jsem v koncích....dneska na to nemám čas a ještě ktomu mi to nejde. chyt jsem všechno kromě gofre, amura a karase. to je k vzteku...končím