Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 9:35:38

Amurů je tam málo, hodnoty na kterých by zabral jsou na hony vzdálené současným podmínkám. Ale za testy jsou dvojky, takže si myslím, že to úplně nemožné není.

    NLUDVA CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:30:03

    Koukám 3 CZ v první 7 moc pěkné dofám , že vydržíte a že CZ budou přibývat mě ta odpolední zabije jinak skoušel jsem do 4 do rána kde co ale zatím pouze samí líni

      NRomlinson CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:28:34

      ja jsem teď samý koi kapřík

        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 9:25:11

        Ahoj všichni :-)

        tak už jsem jednu zlatou potvoru taky ukecal .....

        Na druhém pegu je těch amurů trochu víc a myslím, že je někdo chytne, ale já jsem amura ve FS2 ještě nechytal takže to zkouším úplně naslepo ...........

        http://www.fishsim.cz

          NLUDVA CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:19:31

          Dobré ráno všem

            Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:15:45

            Ikarus CZ >> chvilu včera,ten asi nepude je jich tam málo

              NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:11:04

              morana CZ >> amura jsi nezkoušela?

                Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 9:03:44

                hlavně aby vám to pomohlo a těch CZ tam bylo nejvíc

                  NHasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:59:09

                  morana CZ díky

                    NRomlinson CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:57:16

                    morana CZ >> diky :-)

                      NHasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:56:33

                      morana CZ máš tam sz

                        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:49:41

                        Hasanka CZ >> poslala sem ti sz

                          NHasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:47:49

                          morana CZ už mám nahozeno, dalajsem to na de dno a ted už jen zkoušet.Uvidím na co potvory pujdou.

                            Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:44:13

                            Hasanka CZ >> docela to jde,dej si jemnou sestavu,jdou z hladiny i na splávek

                              NHasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:40:57

                              morana CZ díky moc a jak to dneska jde.

                                NHasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:36:30

                                Prosím o odkaz na dnešní revír, nemůžu ho najít

                                  Ndude - Profil | Čt 6.11.2008 8:16:04

                                  TCorleone: dik...

                                    Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 8:02:11

                                    Ikarus CZ >> pod F není tak nevím co by to mohlo být

                                      NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:57:50

                                      morana CZ >> v soub. je uváděna navnada fauna ale nikde jsem nenašel co do toho patří? hok 16