Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:57:05

Ikarus CZ >> to je divný ,jaký máš háčky já 18

    NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:53:54

    morana CZ >> koukám ře moc zápisů zatím není. Mě zatím žádnej taky nepřibyl. Dva mi spadly

      Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:52:25

      Ikarus CZ >> jsem tu
      ahoj všichni

        NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:47:41

        TCorleone >> koukám že zatím nikdo nebodoval, tak ne blbě vidím po ránu

          NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 7:46:37

          zdravím all morana jsi tady

            NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 7:35:15

            dude >> někomu to na vistách, myslím, chodilo. Zeptej se spíš přímo jerryho. viz. zadavatel této otázky. Ten je počítačově nejzdatnější.

              Ndude - Profil | Čt 6.11.2008 7:28:25

              ...tak jeste jednou.Nedari se mi hra rozjet na windows vista.Slape to nekomu na nich?Dik za odpoved.

                Nladadar CZ - Profil | Čt 6.11.2008 0:18:12

                Díky, taky se už vidím doma
                TC Ty už spíš?

                  Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 0:13:29

                  Tak a já už toho mam dost tak jdu na kutě tak věem dobrou noc a tobě Ladadar at to pěkně uteče

                    NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 23:54:58

                    Ladadar >> ladadar CZ >> já mám jednoho ghost kapra...toť vše.

                      NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 23:54:22

                      Ladadar >> ladadar CZ >> to nevadí...Otázkou je, jak moc se na tom revíru chytalo...

                        Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 23:53:36

                        přestali i ti zlatí

                          Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 23:41:42

                          Doteď tam nebyl chycený

                            NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 23:40:32

                            stan4d >> teoreticky je možné, že ho někdo vytáhne... teď jsem studoval revír.

                              Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 23:28:06

                              Stim amurem to asi nebude tak jednoduchý když se ani malej nepoved moraně tak to už je co říct

                                Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 23:20:52

                                něco jo ale zatím žádná sláva, amura nevím nevím

                                  Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 23:13:09

                                  A na zítřku to aspon de já už nějak trochu představu co tam dám mam podle toho co utrousila morana

                                    Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 23:11:44

                                    jo už jsu na zítřku, na dnešním jsem byl dopoledne, a proto už jsem te'd na něm nemohl chytat

                                      Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 23:06:53

                                      No 81.příčka opravdu neni žádnej zázrak a dvě hodky do konce to asi první nebudeš,leda že kuješ plány na zítřek

                                        Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 23:03:50

                                        stan4d taky se tomu věnuju po chvilkách, jak je čas a klídek, a podle toho to taky vypadá