Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 23:00:31

Charlie1:Dobrou
Ladadar:takovou práci bych taky bral já mam trošku jinou takže to budu muset za chvilku zbalit a jít do peří stejně mi to zase jde jak psovi pastva :-)

    Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 22:58:08

    stan4d ne ne ještě já, jsem v práci, tak to tu budu do rána okupovat

      NCharlie 1 - Profil | St 5.11.2008 22:54:50

      Ted jsem prijel z hokeje dobrou chlapi

        Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 22:51:08

        Ikarus už sme zbyli asi jen mi dva tak dobrou ted sou všechny ryby jen moje :-)

          NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 22:49:15

          taky končím dobrou

            NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 22:16:33

            morana CZ >> dobrou

              Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 22:06:55

              Morana:dobrou

                Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 22:04:31

                for to není,ty golden jdou dobře,ale jestli někdo chytí amura tak je to v pytli ,já mám jen ty zlatky a ty jdou dobře ,tak fakt jdu :-) vstávala jsem 4,30

                  Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 22:00:35

                  morana CZ no teda, to nás tady necháš napospas rybí čeládce?

                    Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 21:59:56

                    morana CZ - to byl fofr dobrou

                      Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 21:59:00

                      konečně 4.388 a rázem skok na 28 místo

                        Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 21:58:37

                        tak já mám nachytáno na zítra,dobrou všem

                          Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 21:48:14

                          Notak lidi co je sváma to vám to tolik bere já bych ted stih i štrykovat

                            Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 21:12:59

                            fána8 CZ >> jj

                              NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 21:11:41

                              Dobrou a lovu zdar :-))

                                Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 21:11:02

                                morana CZ - pěkná rybka jestli jsem dobře pochopil tak na to co včera

                                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 21:07:13

                                  Já budu pomalu končit jestli ještě někdo jste na cejnech a chcete něco zkusit dejte lančmít corn je potřeba zkoušet velikost ale mě zabral cejn 5 kg !! :-)

                                    Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 21:07:10

                                    Vase zprava

                                      Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 21:07:07

                                      Cruller:Nesmíš na mně tolik chvátat mně to jde pomalejc ale občes se trefim :-)

                                        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 21:05:11

                                        stanad super pojd mezi nás :-))