Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Ndude - Profil | St 5.11.2008 21:01:27

...frci fishing simulator 2 i na vistach?

    Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 21:01:10

    Tak konečně sem se dostal přez 4+ já říkal že to pude jen to chce trochu času

      NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 21:01:02

      morana CZ >> máš SZ

        Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 21:00:36

        já už mám taky 900+ ono to pude

          NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 20:54:13

          Ikarus-prosim te ja bych taky prosil o tu zkratku do sz(rozlustenou)

            NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 20:53:59

            morana CZ >> to bych si muset pamatovat co bylo včera, hlava mě už z toho blbne a šediví.

              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:53:09

              CrullerCZ >> to teda je. Ale i tak - budeš dnes vysoko.
              Ikarus - mohl bych poprosit vyluštěnou zkratku do SZ ? Díky

                Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:52:22

                Ikarus CZ >> co je to co včera?

                  NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 20:52:18

                  na co skoušíte štestí ne zítřejším?

                    NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 20:52:12

                    musíš je hledat hodne nah.

                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 20:50:58

                      achjo toho je škoda :-))

                        NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 20:50:49

                        Ladadar >> ladadar CZ >> dávám ADMLT

                          NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 20:43:12

                          Common bream 5. 009 Kg Fish come off the hook
                          HHHHH :-((((

                            Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:41:36

                            Ladadar >> ladadar CZ >> vegetable se zkoušela na amura a ted jdu na ty malí jako včera

                              Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 20:36:11

                              Ikarus CZ co tam dáváš, já 1 nához goldtench a potom už 1hodku a pul ani potah

                                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:34:43

                                morana CZ >> ale má za nickem.pl

                                  Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:32:50

                                  TCorleone >> to je ukrajinec

                                    NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:31:42

                                    Ikarus CZ >> Super.

                                      NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:30:31

                                      Tak ten cipísek z Polska je už přede mnou. Budu muset večer ještě nahodit.

                                        Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:29:32

                                        Ikarus CZ >> borec,mám to tam taky