Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:28:55

CrullerCZ >> gratuluji,já už to vzdala tak šupej přede mně

    NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 20:28:41

    tak přeci jdou

      Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:27:54

      TCorleone >> jo jo to je ono

        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 20:25:57

        jinak jsem si lapnul rekord 4,560 kg

          NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 20:24:45

          umim rusky ale asi to nestačí vypadá to jako bajkalština :-D

            NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 20:24:23

            Hlasím poslušne hlásím ,že jsem na zítřejším lapil Goldfish a kojáka zatím dobrý :-D

              Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:22:13

              TCorleone >> jasně budu :-)

                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:14:13

                morana CZ - ® : jasný, vím :-)
                Možná bychom si měli rozdělit funkce. Morana to má jasný. To bude průzkumník :-)

                  Nruprd - Profil | St 5.11.2008 20:11:04

                  možná má Polského bratra :-D

                    Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:10:02

                    TCorleone >> tak sem to nenašla a dnes sem to tam četla,jinak ten Jerry to je náš

                      Nruprd - Profil | St 5.11.2008 20:09:50

                      mans cz sssr :-)))

                        Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 20:06:50

                        co to bylo za ten posledni odkaz jakesik skrkance to bylo pismo

                          Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:05:05

                          ruprd >> tam ještě né ,nejdřív si musím našprtat azbuku :-)

                            Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 20:04:45

                            morana CZ - já využil situace a nakoukl na ruse a hodně tam o tom revíru píší tak jsem myslel že je to ten pravej

                              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 20:04:42

                              morana CZ - ®: kde? na anglii? V jaké sekci?
                              Jinak jsem koukal, že tam mají také jerryho... založil tam nějaké téma. To až se ten náš jerry dozví - že má dvojníka v Anglii..

                                Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 20:02:58

                                CrullerCZ - včera tam psali o nás

                                  Nruprd - Profil | St 5.11.2008 20:02:07

                                  morana CZ : to jsi zaregistrovaná aji na té Ruské stránce ?

                                    NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 20:00:12

                                    já jsem na všech byl ale nevěděl jsem ty odkazy :-)) jinak na tom anglickym stejně nikdo nebyl jakou dobu naposled zpráva ze včera od systému že má někdo narozeniny :-D

                                      Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:58:57

                                      fána8 CZ -tam cejni nejsou ,už sem koukala