Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

fána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 19:58:13

nevíte někdo co je to za revír?
1.River giessen

    morana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:57:53

    TCorleone >> nide?Já sem všude zaregistrovaná abych mohla šmírovat :-)))

      TCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:55:44

      morana CZ >> já tam také nikdy nebyl...ani nevím, že to existuje :-)

        Angle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:53:26

        Jdu vykoumat zítřejší cejny kašlu nejdou ani tam co jsi psal TC

          Angle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:51:03

          morana CZ >> Co říkaj že maj nového člena ?:-D

            morana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:49:38

            http://fishsim.pl/forum/index.php
            co jste mi to za hráče když neznáte ani stránky našich soupeřů :-)

              ruprd - Profil | St 5.11.2008 19:48:47

              ne ne :-)))

                Angle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:47:25

                ruprd taky PL :-D

                  TCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:47:10

                  Teď se přede mne dostal plavec z Ukrajiny :-)) Já to tam snad večer ještě hodím... Les Řáholec je ale stále za mnou - tam bych si mohl udržet odstup.

                    ruprd - Profil | St 5.11.2008 19:47:00

                    Já chci taky odkaz :-)

                      Angle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:45:54

                      Morana CZ dej mi pls odkaz jdu jim pomoc :-D

                        CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 19:44:52

                        morana CZ >> nějak mě to tam nechce pustit asi to zabezpečili :-((( newíš odkaz na anglický ??

                          morana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:43:58

                          Angle face PL >> tak ale piš u nich ,já jim tam taky teď napsala že maj nového člena

                            Angle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:42:52

                            ruprd CZ me štve nemaj důvěru k mojím úspěchům :-D

                              Angle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:41:36

                              morana CZ >> Já jdu dotoho a pujdou mi uvidíte At žije PL :-))

                                morana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:39:47

                                Angle face PL -to by tě brzo Poláci roztrhali,PL a nechytí cejna. TC mněl pravdu :-)

                                  ruprd - Profil | St 5.11.2008 19:38:59

                                  Angle Face : proč PL ??? to je zajímavé :-)

                                    ruprd - Profil | St 5.11.2008 19:36:47

                                    první zápis s koncovkou CZ :-)