Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NAngle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:36:35

TC :-D mno nevím musím se rozmyslet jestli mám důvěru k CZ :-))) dneska 0 záběrů já jsem borec :-D

    NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:35:29

    Angle face PL >> dneska to budeš mít hodně těžké. Jsem dost vysoko. Ani jsem to nečekal. Ikdyž předpokládám ještě nějaký ten pád směrem dolů...
    Jinak to PL se k Tobě nehodí...okamžitě vrať CZ :-)

      NAngle face PL - Profil | St 5.11.2008 19:33:16

      Já jsem ode dneška družina Polska :-D

        NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:32:08

        stad4n :-))) jojo :-))

          NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:31:16

          TC začal :-D jo jo myslíš že muj cíl je jen být před tebou... a ten platí :-D

          Dneska si si ze mně utahují všichni abych srušil registraci :-((

          mildas - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 5.11.2008 18:40:33
          AF: To je jméno ze zlata. Může ho používat jen nejlepší mrkař v dějinách mrku. Ten nejhodnější a nejochotnější. Je na to jediné kritérium. Mít auru přes 300%.

            Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 19:30:05

            AF koukal sem na tabulku ty už si snim začal? :-))

              NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 19:30:02

              jj :-D to meli pěkný bobky :-D

                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:29:53

                Angle face CZ - ® : ty jsi si začal...před pár dny :-))))
                Angle face CZ - ® Po 3.11.2008 21:50:13
                Otázka: Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...
                :-)) dokud nebudu před TC neodejdu :-)
                Už máš nějakého cejna? Mohu poradit na TP, na CL jsem nechytal.

                  NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:29:29

                  morana CZ >> Ted jsem si to přečetl TC má dobrý ambice :-D

                    NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:28:40

                    Mno to jsem o Vás nečekal :-D , že bych zase skončil zhraním :-D

                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 19:27:47

                      AF jj to je on :-)))

                        NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 19:25:33

                        TCorleone - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 5.11.2008 15:59:49
                        Jerry_ >> myslíš nějakou potrubní poštu :-)?
                        Mně je osobně docela jedno jestli budu 86. nebo 50. Ovšem za podmínky, že přede mnou budou samá CZetka - jestli mi rozumíte. Mám radost, když se někdo z nás umístí nahoře. A čím více, tím lépe. Jsem týmový hráč :-) Mým jediným cílem je aby za mnou byl zbytek světa, Angle Face a Cruller :-)))

                        :-D díky ted jsem si všimnul :-D Já vím jsem amatér :-)))) TC neštvi mě :-))))))))) Cruler to byl ten vzkaz ... já sedím ve škole nemám čas sedět u PC :-)))

                          NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 19:23:13

                          morana CZ >> nemáš odkaz na to ruské forum kam chodí ten alex.ru?? umím trochu rusky :-))

                            NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:21:48

                            Ladadar >> ladadar CZ >> Já zase nemám moc šancí na zítřejším. Maximálně dneska nebo zítra v noci. Tak to prosonduj a kdybys na něco přišel, tak mi dej prosím vědět. Jakou má ten revír obtížnost?

                              Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 19:19:40

                              Ahoj alll. Na dnešním chytat nemužu, tak jsem začal zítřek.Ti včerejší zlatí by bodli.na zítř. jdou taky zlatí , ale líni. Budou to prosezené hodiny u počítače?
                              morana CZ a spol jedničkáři, jak to vidíte? A nebo Vás cejni ještě neomrzeli?

                                Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:19:01

                                CrullerCZ -na to tvoje 4,4 a na druhám zkouším ,zatím nic

                                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 19:17:26

                                  morana CZ >> tak co něco novýho já ted nechytal ?

                                    Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 19:14:11

                                    Morana:Já vim je to rukama já sem byl jednou v hromadný nehodě a jak tam byl velkej šrumec tak mi vnemocnici přišili obě ruce leví :-) Ale neboj ted sem si ktomu konečně v klidu sed uvařil kávu a ty budou lítat

                                      Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 19:13:11

                                      ja uz chytam tak 1hodinu aj del na clayhole ale nic me nebere

                                        NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 19:08:04

                                        Zajímalo by mě, proč se vyhlašuje hon na cejna a plotici, když je předem jasné, že každý půjde po cejnovi, protože je větší.... ale to jen tak na okraj.