Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 19:04:33

konečně cejn 3.874

    Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 19:04:18

    stan4d >> ptej se ,jinak podle toho návodu jdou všechny 4+

      Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 19:00:29

      Potřeboval bych se na něco zeptat sem tady jedinej dřevák kterej nemuže zdolat cejna aspon 2+:-)

        Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:55:08

        Ikarus CZ >> ryby mi tam brali tak si aspoň do jedný zachytáme

          NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 18:51:27

          TCorleone >> jen aby jsme nedoufali celý den.

            Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:50:26

            CrullerCZ >> ted po delší době 4,3 když přidám tak nic a na druhým zkouším

              NDejwikk - Profil | St 5.11.2008 18:48:20

              Cruller: Jak dlouho tak cca čekáš na záběr?

                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 18:48:01

                Ikarus CZ >> těch jsem včera nachytal mraky při pokusech o zlatou rybu. Doufám, že mi jejich přízeň vydrží i na tom revíru zítřejším...

                  Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:47:51

                  Ikarus CZ >> tak to by byla nádhera,ale asi sotva

                    NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 18:43:46

                    morana CZ >> tak tohle by bylo potřeba zítra

                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:39:14

                      morana tak co na nic jinýho to zatim nejde ?

                        NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 18:37:13

                        morana CZ - ® :-)) Škoda že to není cejn...Zatím jsem bezáběru :-(

                          Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:33:50

                          Angle face CZ >> cejna né,ale mám tam lína 7,9

                            NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 18:31:28

                            Co to je to zlaté jméno ?, :-))

                              NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 18:31:09

                              Morana CZ Cejni 8 Kg ?? :-))) to tam asi Vám eče nebralo..??

                                NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 18:20:49

                                crullercz-jde server?

                                  NAngle face CZ - Profil | St 5.11.2008 18:19:25

                                  Díky jdu nato

                                    NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:17:15

                                    Ehmm.. AF přečti si diskuzi trochu zpět asi tak 5 stránek měli jsme tam takový milý vzkaz :-))

                                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:15:12

                                      zatim mi berou na vsechno boilie co jsem tam hodil :-((

                                        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:13:55

                                        kdyby jste chodily na server tak by to bylo :-)) jenže je pravda že to neni ono