Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

fána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 18:13:49

jaký máte čas?

    morana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:12:29

    Angle face CZ .nejlepší asi Clayhole ,CrullerCZ >>poslal návod

      morana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:11:39

      CrullerCZ >> snad to Jerry brzo vyřeší

        CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:10:44

        to asi nechytil na clayhole to tady takovej cejn neni :-(

          morana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:10:44

          když sem tam chytala líni tak mi to brali cejni 5,5 a já nevím na co :-(

            CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:10:11

            morana CZ >> jj omlouvám je to kvůli tomu že nemam čas psát SZ :-(( každýmu

              TCorleone - Profil | St 5.11.2008 18:09:05

              CrullerCZ - ® : doufám, že až přestaneš chytat ty násaďáky, začneš s opravdovýma rybama :-)) Alex 16lb, tak se snaž...

                morana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:08:46

                CrullerCZ >> jen že si možná poradil i nezvanejm cizákům,stačí ta fotka.Mám asi jako ty a teď sem přidala,kdybych na něco přišla pošlu SZ

                  Angle face CZ - Profil | St 5.11.2008 18:08:10

                  Zdravím kde se dneska chytá ?? neníá to psaný...jinak včera jsem nedostal ani jednu goldfisku nedaří semi :-((

                    CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:06:58

                    ted jsem dal hodně nástrahy pač se musim učit a neberou mi :-)

                      CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:06:28

                      morana 4,5 nemám kolik máš nástrahy ?? nebo zkoušíš jinou??

                        CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:05:29

                        fakt to je v ..... taky jsem tě chtěl jednou porazit :-DD

                          morana CZ - Profil | St 5.11.2008 18:03:17

                          CrullerCZ -SZ nemusíš psát ,poradil si dobře já 4,5 dík :-)

                            CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:01:12

                            dík :-) napíšu ti SZ jak na ně :-))) jestli chceš ? :-))

                              CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 18:00:13

                              Uz sem 18 :-))
                              Morana a TC uz vas mam skoro :-))) to má te zato že si dovolujete :-))

                                TCorleone - Profil | St 5.11.2008 17:57:58

                                CrullerCZ >> No vidíš...super!

                                  CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:53:28

                                  chytej jenom na buter milk na minimum a postupne zvetsuj nahore 2-3 dole nic, nahore jeden dole taky , nebo jenom jeden dole :-))

                                    CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:50:04

                                    a přece sem ho udolal :-))

                                      Bohy CZ - Profil | St 5.11.2008 17:48:48

                                      crullercz-jakou mas velikost toho boillie?

                                        CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:47:55

                                        Common bream 4. 048 Kg Fish come off the hook
                                        mam na ně slabí nářadí :-))