Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:42:21

Dit tu normálně sou tak newim co děláte a jeden za druhym až zvětšim nástrahu to bude teprve něco :-))

    NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:41:18

    joooooooo:-)))))))

      NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 17:37:58

      morana CZ >> na stare verse Orfa chytil někdo přes 1kg

        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:31:41

        boilie buter bean a butter milk

          NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 17:30:40

          aha tak to sory,a na co lapes?

            NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:29:42

            nemůžu?

              Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 17:29:32

              Ikarus CZ >> taky sem to tam zkoušela,chytila sem dvě tyby,ale mám pocit že bodovaný nepudou,amur tam má 10+ ale to je nám houby platný

                NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 17:24:38

                crullerCZ-pojd na icq?!

                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 17:24:02

                  Ted jsem nahodil na Clayhole a už jsem přes 2 kila zachvilku budu na 5 :-))

                    NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 17:21:24

                    Tak jsem se díval na ten zítřejší a to je zase unikát. Golden orfe rekord 687g z 2,6 kg Grass carp nechycen

                      Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 17:06:56

                      Fána8 tak to já si asi střihnu i Silvestr :-)

                        Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 17:05:36

                        no jestli to půjde jak do teď tak chytám do vánoc

                          Npapez - Profil | St 5.11.2008 17:05:08

                          Zdarec all tak jak to dnes jde?
                          Kdepak chytate?:)

                            Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 17:03:23

                            Tak tohle říct nemužu já potřebuju aspon dvě hodky spát a jelikož nemam ještě ani bod tak bych toho asi moc nenaspal

                              Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 16:42:01

                              tak jsem se vrátil a teď se plně budu věnovat cejnům a neodejdu dokud nebudu do 10-20 místa

                                NBohy CZ - Profil | St 5.11.2008 16:31:50

                                zdar all
                                tak jak de dneska zavodak?a kde chytate?

                                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:31:16

                                  Já ted nemam čas nahodit snad až večír tak zatim hodně štěstí :-))

                                    Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 16:30:39

                                    Tak já sem zatim bez bodu :-)
                                    TC zatim jen líni

                                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:25:43

                                      si nedovolujte nebo se mezi těma cejnama půjdu utopit :-DD

                                        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:20:02

                                        :-))) měl jsem vás ještě chvilku nechat :-D