Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:19:37

njn bohužel my myš k ruce ještě nepřirostla :-))) a chutě jako ryby ještě taky nemam :-))

    morana CZ - Profil | St 5.11.2008 16:19:01

    CrullerCZ >> to počkej až si to přečte Angle Face to bude teprve mazec :-))

      Jerry_ - Profil | St 5.11.2008 16:18:19

      CrullerCZ >> pro lidi, kteří u toho sedí 20hodin denně to my, normální smrtelníci co tomu obětujeme pár hodin neumíme hrát - co naděláš :-)

        TCorleone - Profil | St 5.11.2008 16:17:23

        CrullerCZ - ®: tak teď jsi mne dostal...teď jsem ti odeslal SZ... Ufff, ale oddechl jsem si. Nějak mi to ale k tobě neštimovalo.

          CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:15:49

          Já si taky dělám srandu :-))) jen jsem chtěl vidět reakce :-))) , ale to že to neumim hrát mě trošičku mrzí :-)

            Jerry_ - Profil | St 5.11.2008 16:08:10

            CrullerCZ >> koukni, kolik je tam smajlíků ...... :-) jen na Tebe došla řada na chvilku :-)))

              morana CZ - Profil | St 5.11.2008 16:07:46

              CrullerCZ >> ale snad to nebereš vážně :-)

                CrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 16:06:35

                děkuju za podporu dneska teda končim nemam to zapotřebí, když si myslíte toto? :-(((

                  morana CZ - Profil | St 5.11.2008 16:03:33

                  TCorleone >> dobře si to napsal :-)Sem se málem poto smíchy,oni se to stejně nikdy nenaučej hrát,umazala bych jim to CZ :-)))))

                    Jerry_ - Profil | St 5.11.2008 16:01:42

                    TCorleone >> spíš jsem myslel nějaké shromaždiště informací za zamčenými dveřmi :-)

                      fána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 16:00:18

                      jdu do obchodu a pak to třeba půjde líp

                        TCorleone - Profil | St 5.11.2008 15:59:49

                        Jerry_ >> myslíš nějakou potrubní poštu :-)?
                        Mně je osobně docela jedno jestli budu 86. nebo 50. Ovšem za podmínky, že přede mnou budou samá CZetka - jestli mi rozumíte. Mám radost, když se někdo z nás umístí nahoře. A čím více, tím lépe. Jsem týmový hráč :-) Mým jediným cílem je aby za mnou byl zbytek světa, Angle Face a Cruller :-)))

                          Jerry_ - Profil | St 5.11.2008 15:58:09

                          stan4d >> vymyslím něco na webu FISHSIM.CZ pod heslem .......

                            Ikarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:57:44

                            Já sem střídal Klayhol a TP a na Kl jsem se nedostal na víc než 3.3

                              stan4d - Profil | St 5.11.2008 15:56:35

                              Jerry chtělo by to něco vymyslet třeba pod nějakej název do těch diskuzí

                                TCorleone - Profil | St 5.11.2008 15:53:24

                                Je otázkou, zda tady je šance na cejna 5+. Podle mne to vyžere vždy nějaký z kaprů. Já měl v úmyslu si zde nachytat základ 5xpřes 4kg a jít zkusit štěstí na to Clayhole. Ale nějak jsem se k tomu už nedostal..

                                  Jerry_ - Profil | St 5.11.2008 15:52:49

                                  TCorleone >> Vymyslíme nějaký bezpečný komunikační kanál.................:-)

                                    Ikarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:51:27

                                    morana CZ >> kdyby to šlo tak ti ho pošlu

                                      TCorleone - Profil | St 5.11.2008 15:50:40

                                      Jerry_ >> :-))
                                      ALL: Jinak jestli tady tady někdo sonduje, tak to má jak na talíři..škoda :-(...Jsem zvědav jestli se někdo dostane přes 4,5kg... to by byl i rekord revíru. Je ještě jedna - možná i o malinko lepší nástraha na ty cejny. Ale jak koukám, tak nebude ani potřeba :-)
                                      Kdo by měl o ni zájem, tak přes SZ.

                                        stan4d - Profil | St 5.11.2008 15:46:46

                                        Fána8 to nic já uplně to samí