Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NGreysmen - Profil | Čt 3.10.2013 19:59:30

Stupin >> ;-))

    NStupin - Profil | Čt 3.10.2013 19:53:47

    Louda >> Na to sou tu jiny kapacity =)

      NLouda - Profil | Čt 3.10.2013 19:30:39

      Stupin >> to koleno nesežereš jako posledně :-)

        NStupin - Profil | Čt 3.10.2013 18:36:45

        Kdyz uz musim druhej den do rpace, tak se pridu aspon nazrat =)
        18.10. od 18 hodin
        Louda koleno
        roce - koleno
        Stupin - koleno

          Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 8:22:02

          kanarek >> ted už to bude v pohodě, ted kytara určitě nebude :-)) domlouvá se to dříve a v jiném časovém období.Podle přihlášených je možné to i na pátek uzavřít jen pro nás komplet.

            Nkanarek - Profil | St 2.10.2013 22:50:50

            roce >> já tam tedy přijdu ,ale není to moc malí lokál .Posledně tam mydli :)li na kytáru a já neslyšel jakk se vlastně chytaj ryby :)

              NLouda - Profil | St 2.10.2013 20:28:44

              18.10. od 18 hodin
              Louda koleno
              roce - koleno

                Nroce - Profil | St 2.10.2013 20:17:34

                Louda >> ano

                  NLouda - Profil | St 2.10.2013 20:15:26

                  roce >> to je tam co posledně ?

                    Nroce - Profil | St 2.10.2013 19:29:48

                    18.10. od 18 hodin,hospoda u Školy,Máchova ulice. A už se můžete připisovat...... roce - koleno

                      Nroce - Profil | St 2.10.2013 9:11:58

                      Stupin >> ale to dospíš ne ?

                        NStupin - Profil | St 2.10.2013 7:07:58

                        Hmmm, 19.10 du do prace... =/

                          Nkanarek - Profil | Út 1.10.2013 22:56:19

                          roce >> Štěpán je v práci asi.

                            NGreysmen - Profil | Út 1.10.2013 22:19:48

                            roce >> výhledově bych byl pro 18.10. 11 už něco mám :-(

                              Nroce - Profil | Út 1.10.2013 20:27:49

                              kanarek >> Štěpán je kde :-)))

                                Nkanarek - Profil | Út 1.10.2013 20:21:08

                                Já půjdu a je mi jedno kdy .

                                  Nroce - Profil | Út 1.10.2013 19:55:56

                                  tak možné datum 11.10. nebo 18.10. třeba od17.00 hod

                                    Nroce - Profil | Po 30.9.2013 19:22:17

                                    SNOW >> :-))

                                      NSNOW - Profil | Po 30.9.2013 19:19:15

                                      roce >> tak urcite :-D

                                        Nroce - Profil | Po 30.9.2013 19:15:14

                                        SNOW >> no u tebe je to povinnost :-)))