Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NSNOW - Profil | Út 8.10.2013 17:11:47

18.10. od 18 hodin
Louda koleno
roce - koleno
Stupin - koleno
Krocajda-koleno
SNOW - bez kolena(roce mi necha :-) )

    Nroce - Profil | Ne 6.10.2013 20:19:19

    Louda >> :-))) no na to nemůžu nic :-)))
    ,ale už nebdu daleko ...

      NLouda - Profil | Ne 6.10.2013 20:14:23

      roce >> ty kucí se to nenaučí co ? :-)

        NLouda - Profil | Ne 6.10.2013 20:13:55

        18.10. od 18 hodin
        Louda koleno
        roce - koleno
        Stupin - koleno
        Krocajda-koleno

          Nroce - Profil | Ne 6.10.2013 20:10:34

          Krocajda >> zvládám a budu pamatovat :-))

            NKrocajda - Profil | So 5.10.2013 23:52:50

            Krocajda-koleno

              NLouda - Profil | Čt 3.10.2013 21:34:32

              roce >> masařky už nelétají :-)

                Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:32:18

                Louda >> hlavně bez červů nebo by ještě něco na závěr roku chytil :-))

                  NLouda - Profil | Čt 3.10.2013 21:31:24

                  Greysmen >> pokud chceš více kolen stačí říct donesu nějaké ze zaměstnání :-)

                    Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:30:47

                    Greysmen >> :-)))

                      NStupin - Profil | Čt 3.10.2013 21:30:45

                      roce >> Ty vole, tak to si me dlouho nevidel =D

                        Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:30:36

                        Louda >> slintá :-)))

                          NGreysmen - Profil | Čt 3.10.2013 21:29:50

                          roce >> jj jsem si to špatně přečet vždyť už se omlouvám ;-)

                            NGreysmen - Profil | Čt 3.10.2013 21:28:36

                            Louda >> sorry jsem se upsal

                              Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:28:18

                              Greysmen >> on myslí Stupíka,což je pravda,je vychrtlej a koleno nikdy nedojedl :-)))

                                NGreysmen - Profil | Čt 3.10.2013 21:26:52

                                Louda >> né neprovokuj nebo sežeru koleno i tobě;-)

                                  NLouda - Profil | Čt 3.10.2013 21:21:48

                                  roce >> bo je posera a žere k tomu chleba který je určený na utírání rukou od mastnoty :-)

                                    Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:18:39

                                    Louda >> no,zrovna jeho sem neviděl dojíst nikdy...

                                      Nroce - Profil | Čt 3.10.2013 21:17:49

                                      Greysmen >> no víš oč bys přišel:-))),,,?

                                        NGreysmen - Profil | Čt 3.10.2013 20:01:02

                                        roce >> tvl vypadá to se mnou bledě i na toho 18 navim jestli nebudu v rajchu