Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

SNOW - Profil | Po 30.9.2013 19:09:45

roce >> ja jdu i bez kolena

    roce - Profil | Po 30.9.2013 18:08:30

    Bomber76 >> se serte prdi :-)))

      Bomber76 - Profil | Po 30.9.2013 17:27:11

      Greysmen >> Ale bez kmínu! :o)))

        roce - Profil | Po 30.9.2013 17:19:09

        Greysmen >> se musí všechno domluvit kde co a jak :-))

          Greysmen - Profil | Po 30.9.2013 14:36:24

          roce >> a bude koleno?

            roce - Profil | Po 30.9.2013 9:18:41

            Tak co :-)))půjdem nalejt volátka :-))co listopádek a pak ještě Vánoční a Novoroční :-)) dala by se dát v listopadu generálka....

              Greysmen - Profil | St 24.4.2013 21:18:58

              roce >> doháje ses toho asi nevikroutím ;-(

                roce - Profil | St 24.4.2013 21:16:33

                Greysmen >> no tak na to zapomen,pěkně spolu..:-))

                  Greysmen - Profil | St 24.4.2013 21:09:26

                  jó Hruška to je zapeklitá situace řekl bych až skoro komplikovaná ;-)) ale pokud se ti ji povede vyřešit samotnému tak ti to moje játra za zlé mít nebudou ;-)))

                    roce - Profil | St 24.4.2013 12:32:45

                    Greysmen >> :-))no zrovna s tebou mám ještě nevyřízenou hrušku,tak ta bude asi někde u vody ne?S tebou mohu jít na pivo kdykoliv sousede :-))Se přidaj třeba další,tak se domluví....

                      Greysmen - Profil | Út 23.4.2013 23:03:31

                      roce >>kdy? du do toho !!!!!!!!!!!!

                        roce - Profil | Út 23.4.2013 21:29:01

                        Jak?Máme chut oslavit mistry?

                          roce - Profil | Čt 10.1.2013 22:30:12

                          Greysmen >> no uvidíme :-)))

                            Greysmen - Profil | Čt 10.1.2013 22:19:50

                            roce >> ty umíš ale přemlouvat ;-) a s kolenem nebo bez

                              roce - Profil | Čt 10.1.2013 22:04:01

                              Opijem se?

                                roce - Profil | So 24.11.2012 19:27:12

                                Greysmen >> všichni mi to vysvětlili,co tam je.Tak sem se rozhodl a dopoledne pak volal známému,že na to kašlem.Pak sem se už jen otočil na druhou stranu....

                                  Greysmen - Profil | So 24.11.2012 19:18:35

                                  roce >> takže výstava se konala bez tvé účasti

                                    roce - Profil | So 24.11.2012 19:17:15

                                    Greysmen >> sotva píši,zítra už snad pohoda

                                      Greysmen - Profil | So 24.11.2012 19:15:08

                                      roce >> tak to mi stačí ;-))

                                        roce - Profil | So 24.11.2012 19:14:03

                                        Greysmen >> ???:-((