Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NGreysmen - Profil | So 24.11.2012 19:11:26

roce >> ááááá pán se konečně probral a ještě mluví kekelsky , no potěš prso paní mámo, ;-)) do kolika jste tam včera skejsli

    Nroce - Profil | So 24.11.2012 19:03:10

    Blé,blé,blé :-))

      NŽíža - Profil | So 24.11.2012 16:05:50

      Greysmen >> Tak to mi povídej,já nemarodit,tak jsem šel taky a nevím jak by to dopadlo

        NGreysmen - Profil | So 24.11.2012 14:46:04

        Žíža >> ani bych se nedivil, já nemuset dneska do práce tak ji mám asi taky;-)

          NŽíža - Profil | So 24.11.2012 11:59:55

          Greysmen >> Ještě mají kocovinu

            NGreysmen - Profil | So 24.11.2012 11:23:01

            už jste vzhuru vydry?

              NŠtěpi - Profil | Pá 23.11.2012 17:25:49

              Louda >> tak já jdu taky teda :-)

                NLouda - Profil | Pá 23.11.2012 17:07:16

                hodina nehodina já už pojedu :-)

                  NŠtěpi - Profil | Pá 23.11.2012 17:00:13

                  roce >> teď je to hodina :-))

                    Nroce - Profil | Pá 23.11.2012 16:45:28

                    Už za hodinu :-)))

                      NČenda22 - Profil | Pá 23.11.2012 8:25:41

                      koleno: roce, Greysmen, Stupin, Bomber76
                      bez kolena:SNOW, Štěpi, Čenda22, Louda, kanarek,Páskin,V.Kohout

                        Nroce - Profil | St 21.11.2012 21:38:46

                        Štěpi >> to je jasný

                          NŠtěpi - Profil | St 21.11.2012 21:14:30

                          roce >> maj tam TV? Budou dávat Kladno : Plzeň.

                            Nroce - Profil | St 21.11.2012 19:43:21

                            Štěpi >> jasně,nevzdávat se ...hlavně ted hokej otočit,zítra fotbal a bude i co slavit

                              Nroce - Profil | St 21.11.2012 19:41:48

                              SNOW >> no snad ne :-)),ale je rychlej to je fakt a už psal o alejích...

                                NŠtěpi - Profil | St 21.11.2012 19:34:45

                                SNOW >> v poho máme v plánu do rána :-)

                                  NSNOW - Profil | St 21.11.2012 19:01:07

                                  roce >> neslo by to dyl kua.. ja prijedu tak pul 9 a to uz bude vetsina dopijet.. protoze treba stupin si da 3 a je KO :-D

                                    Nroce - Profil | St 21.11.2012 13:57:06

                                    Stupin >> to snad domů doneseš ne ?:-))

                                      NStupin - Profil | St 21.11.2012 10:33:27

                                      To bude v Alejich nablito =)

                                        Nroce - Profil | St 21.11.2012 10:12:54

                                        Greysmen >> :-))