Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NGreysmen - Profil | Út 20.11.2012 23:21:51

roce >> haleluja!

    Nroce - Profil | Po 19.11.2012 14:17:23

    Tak sem to spočítal (hlavně to papání),a v pátek v šest :-)) ještě dorazí několik lidí mimo Mrk,tak bude veselo.....

      NGreysmen - Profil | Ne 18.11.2012 22:27:29

      Bomber76 >> už se nemůžu dočkat aúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúú

        NBomber76 - Profil | Ne 18.11.2012 20:12:32

        Greysmen >> Dík za zastání. Asi mi to koleno nepřál. :o)))

          NČenda22 - Profil | So 17.11.2012 8:19:06


          koleno: roce, Greysmen, Stupin, Bomber76
          bez kolena:SNOW, Štěpi, Čenda22, Louda, kanarek,Páskin







            Nroce - Profil | Pá 16.11.2012 16:10:29

            Greysmen >> jak se Stupin na oko ptá,kde to je :-)),sosál jeden,aby zřejmě nevypadal jako opilec.Má smůlu,je profláknutej.......kdo si myslí že ne tak už ted ví,žestále dost PIJE.I při zápisu měl asi pod kůží nějakou decku,jinak by tam Bomber76 napsal:-)))

              Nroce - Profil | Pá 16.11.2012 16:03:22

              Stupin >> jo,jo to je ona:-)))

                NGreysmen - Profil | Pá 16.11.2012 11:59:26

                jen tak pro ujasnění


                koleno: roce, Greysmen, Stupin, Bomber76
                bez kolena:SNOW, Štěpi, Čenda22, Louda, kanarek

                  NStupin - Profil | Pá 16.11.2012 10:39:25

                  Máchova ulice,je to ta co se jmenovala u Školy,proti kolejím (ubytovny).23.11.od 18. hodin

                  koleno: roce, Greysmen, Stupin
                  bez kolena:SNOW, Štěpi, Čenda22, Louda, kanarek

                    Nroce - Profil | Čt 15.11.2012 17:56:16

                    Čenda22 >> no je to dilema:-)),ale já v sobotu.Ten týden se vzdám rybolovu....V pátek pivko sobotu výstava a večer pivo a neděle spánek :-)))Když bys jel v pátek,tak bych zase věděl co mně čeká....

                      NČenda22 - Profil | Čt 15.11.2012 17:48:54

                      roce >> No jasný ještě se rozmýšlím jestli pojedu v pátek nebo v sobotu

                        Nroce - Profil | Čt 15.11.2012 17:34:23

                        Čenda22 >> to bude :-))a v sobotu ráno do Prahy na výstavu...

                          NČenda22 - Profil | Čt 15.11.2012 17:29:00

                          To by mohlo být celkem luxus :)

                            Nroce - Profil | Po 12.11.2012 17:25:39

                            SNOW >> koukej na tu sestavu :-))),letos se budeme moct vytunit :-)))

                              NBomber76 - Profil | Po 12.11.2012 17:15:53

                              Volal mi "Greysmen", tož se taky přidám. Loni bylo koleno fajn, takže si dám letos taky.

                              koleno: roce, Greysmen, Bomber76
                              bez kolena:SNOW , Štěpi, Čenda22, Louda, kanarek

                                Nroce - Profil | Po 12.11.2012 17:06:23

                                Louda >> jedinej pochopil :-)),ted už to snad bude všem ostatním jasný.....

                                  NLouda - Profil | Po 12.11.2012 15:36:56

                                  koleno: roce,Greysmen
                                  bez kolena:SNOW ,Štěpi,Čenda22,Louda,kanarek

                                    NČenda22 - Profil | Po 12.11.2012 15:31:03

                                    Já bez

                                      NŠtěpi - Profil | Po 12.11.2012 14:09:42

                                      taky bez

                                        NSNOW - Profil | Po 12.11.2012 13:20:06

                                        ja bez