Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nroce - Profil | Po 12.11.2012 7:49:18

Tak je zamluvena hospoda v Máchova ulice,je to ta co se jmenovala u Školy,proti kolejím (ubytovny).23.11.od 18. hodin a kolena jsou domluvené,akorát je třeba zjistit a nahlásit počet.Pivo 10 a 12 točené ostatní např.pro řidiče lahvové.
Koleno - roce 1*,Greysmen 1* celkem 2*........pište se i bez večeře(je tam i běžně polévka,jitrnice,sekaná atd.)aby se dal dohromady i počet lidí,nebot kdyby se přelezl počet 25 lidí,tak se to uzavře jen pro nás :-)))

    NGreysmen - Profil | Ne 11.11.2012 22:23:47

    bude nás víc nebudem se bát hospodskýho nic ;-)

      NČenda22 - Profil | Ne 11.11.2012 21:59:52

      Jarda Kučera >> Jardo ty se určitě přidáš také?

        NJarda Kučera - Profil | Ne 11.11.2012 20:30:42

        Žíža >> Ahoj Petře koukej se vymarodit :-), nová sezona je tu coby dup:-)

          NŽíža - Profil | Ne 11.11.2012 20:25:36

          Také bych se k Vám přidal,ale vámi zvolený termín nemůžu.Tak snad příště.

            Nroce - Profil | Ne 11.11.2012 20:05:16

            Čenda22 >> ok

              NČenda22 - Profil | So 10.11.2012 23:54:21

              i já bych šel :)

                Nroce - Profil | Út 6.11.2012 18:01:35

                SNOW >> ok,není to poviné..:-)),ale snažit by si se mohl

                  NSNOW - Profil | Út 6.11.2012 16:42:32

                  roce >> taky bych to mohl stihnout.. ale nevim to na stoprdo

                    Nroce - Profil | Út 6.11.2012 9:28:41

                    kanarek >> ok

                      Nkanarek - Profil | Po 5.11.2012 21:58:02

                      Stupin >> Ten nepřijde

                        Nkanarek - Profil | Po 5.11.2012 21:57:47

                        roce >> já jdu taky a jídlo mít nemusím .

                          NStupin - Profil | Po 5.11.2012 12:44:37

                          Knapík >> Mas strach?? =)))

                            Nroce - Profil | Po 5.11.2012 12:15:16

                            roce,Greysmen,Stupin,Štěpi,......23.11.místo se upřesní ostatní at se připíšou...

                              Nroce - Profil | Po 5.11.2012 12:10:11

                              Stupin >> klidně to najdem:-))hlavně,aby se nezavíralo brzo

                                NKnapík - Profil | Po 5.11.2012 10:47:56

                                Přijde i strýc Pavel ?

                                  NStupin - Profil | Po 5.11.2012 10:32:33

                                  23.11. Stepi, Stupin, roce
                                  A kde.... staci, tam, kde bude masooooo =))
                                  Co pizzerie Cortina? Maji tam myslim luxusni zebra, ale dlouho sem tam nebyl...

                                    Nroce - Profil | Po 5.11.2012 9:56:35

                                    ok,tak tedy 23.11.a máte nějaký tip kam půjdem?Nebo najdem něco na Borech?

                                      NStupin - Profil | Po 5.11.2012 8:05:35

                                      23.11. by asi slo i pro me =)

                                        NŠtěpi - Profil | Po 5.11.2012 0:55:24

                                        Já můžu jenom 9. nebo 23.11