Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nroce - Profil | Ne 4.11.2012 23:00:18

Greysmen >> jo jo něco dáme

    NGreysmen - Profil | Ne 4.11.2012 22:58:59

    roce >> dobrej ovar , nebo dobrý pečený koleno ;-) ňam ňam

      Nroce - Profil | Ne 4.11.2012 22:51:00

      Greysmen >> to se domluví,to nebude problém.....ještě počkáme do konce týdne...

        NGreysmen - Profil | Ne 4.11.2012 22:48:19

        roce >> klidně ke Škole jestli půjde obědnat nejaká bašta tim líp

          Nroce - Profil | Ne 4.11.2012 22:31:41

          Greysmen >> ano,nebo máš jiný nápad?Určitě nebudeme jen dva.Mám 3,kteří půjdou taky,nejsou tady na MRK

            NGreysmen - Profil | Ne 4.11.2012 22:26:35

            roce >> myslíš u Školy

              Nroce - Profil | Ne 4.11.2012 22:01:34

              Greysmen >> tak to vypadá,že to dáme v kruhu na Borech :-)) na maso se nějak s Petrem domluvíme......Zatím nikdo.

                Nroce - Profil | Po 29.10.2012 21:47:10

                Greysmen >> no tak uvidíme kolik se přihlásí lidí do 11. 11. :-)) a začnem jednat :-)

                  NGreysmen - Profil | Po 29.10.2012 21:32:57

                  roce >> Já !! zas někam na Koleno ;-))

                    Nroce - Profil | Po 29.10.2012 21:00:18

                    Už se hlásím :-) aby pak nebylo všude plno :-) kdo se přidá ???

                      Nroce - Profil | Po 3.9.2012 9:56:54

                      Greysmen >> v tom být chyba nemusí,proto já bych opravil nejdříve vteřinovkou a to pořádně prolítt a když ne,tak bych ho zlehka poklepal paličkou na řízky....

                        Nroce - Profil | Po 3.9.2012 9:50:44

                        Bomber76 >> zkus se zeptat člena LIFI,ten má někoho známého u nich,který by to mohl dát dohromady.Když ho uvidím,tak mu řeknu,ale napiš mu SZ.Není tu sice často,ale zkusit se to dá.

                          NGreysmen - Profil | So 1.9.2012 14:05:08

                          Bomber76 >> já ti ho vyladím co s ním máš?že by nehlásil záběry? zkus vyměnit návladu na prutu nad ním ;-)))

                            NBomber76 - Profil | So 1.9.2012 8:07:23

                            Zdar hoši. Není tu mezi Vámi nějaký kutil Tim, který by mi zkusil opravit hlásič? Když se to povede, tak dám litr rumu. Je to takový šunt od Grauvellu ze sady 3+1 a ten jeden nefunkční mě štve.

                              Nroce - Profil | St 20.6.2012 14:03:13

                              Štěpi >> nevím,já mám taky volno,ale na ryby v sobotu.......Ted koukám na levný naviják,hádá se to Tica - Okuma,ale asi vyhraje Byron nebo Shakespeare, :-)))

                                NŠtěpi - Profil | St 20.6.2012 14:00:06

                                roce >> v pátek? a nebudem všichni na rybách?
                                Volno mam

                                  Nroce - Profil | St 20.6.2012 13:12:38

                                  Štěpi >> ted v pátek ?

                                    NŠtěpi - Profil | St 20.6.2012 11:58:54

                                    roce >> dej termín

                                      Nroce - Profil | St 20.6.2012 10:00:02

                                      Štěpi >> nějaké to pivo :-))),ale pouze kvalitní,zda to bude 10,11 nebo 12 je mi jedno.....

                                        NŠtěpi - Profil | St 20.6.2012 9:53:07

                                        roce >> no to záleží co bys chtěl polknout :-)