Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nroce - Profil | St 20.6.2012 8:08:21

Co něco polknout? :-))))

    NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 20:31:39

    SNOW >> taky šikula ;-))

      NSNOW - Profil | Út 21.2.2012 20:30:35

      Greysmen >> ja se tam sejmul ondrasema do pul 1 rano sem se valel po gauci a nemoh sem se ani nadechnout :-D

        Nroce - Profil | Út 21.2.2012 20:15:09

        Greysmen >> tak ted nevím nač sem zapoměl:-(((,hod to do sz,nebo vedle do pokoje :-)))

          NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 20:14:22

          SNOW >> přežírání mě baví je to taková silová disciplína ;-)) mám rád nové výzvy ;-))

            NSNOW - Profil | Út 21.2.2012 20:06:47

            Greysmen >> prezral byses jako hovado(my) a nedopil bys ani pívo

              NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 20:01:35

              Štěpi >> no já bych bejval šel nebejt tý domácí oslavy ;-(

                NŠtěpi - Profil | Út 21.2.2012 19:57:56

                Greysmen >> no vzpomněl :-)) 16.2. sem se ptal jestli jdem :-))

                  NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 19:30:57

                  roce >> ty ty ty jeden ...... hlavně že ty jsi si vzpoměl co? ;-))

                    Nroce - Profil | Út 21.2.2012 19:05:55

                    Štěpi >> :-))),jen mu nalož :-))

                      NŠtěpi - Profil | Út 21.2.2012 19:04:24

                      Greysmen >> termín jo? Jenom jestli zase nezapomeneš :-))

                        Nroce - Profil | Út 21.2.2012 19:03:41

                        Greysmen >> za chvíli to u vody začne no zkus.Nakonec proběhl Švejk :-))

                          Nroce - Profil | Út 21.2.2012 19:02:26

                          Čenda22 >> jistě :-))

                            NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 16:28:59

                            tak co zkusíme nějakej novej termín na gáblik?




                              NČenda22 - Profil | Po 20.2.2012 23:16:27

                              Nakonec dobrý néé? :)

                                Nroce - Profil | Pá 17.2.2012 20:47:07

                                Štěpi >>taky dobře

                                  NŠtěpi - Profil | Pá 17.2.2012 17:32:26

                                  SNOW >> jojo přesně akorát se k nám ještě přidá Kanárek

                                    Nroce - Profil | Pá 17.2.2012 17:23:28

                                    SNOW >> :-)))))))))

                                      NSNOW - Profil | Pá 17.2.2012 17:22:45

                                      Štěpi >> takze vlastne to nacem jsme domluveni

                                        Nroce - Profil | Pá 17.2.2012 17:20:55

                                        Štěpi >> ještě vydrž :-))) vedle se to bude večer domlouvat.Zřejmě Vejprnice a potom modlení:-)))