Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

roce - Profil | Pá 14.11.2014 18:41:18

Čenda22 >> si dostal hlad? :-)

    Čenda22 - Profil | Čt 13.11.2014 22:16:31

    Kanár + utopenec :)
    Louda + koleno
    Greysmen + koleno
    roce + koleno
    MatesK75 + koleno
    Stupin + koleno
    Bomber76 + koleno bez kmínu!
    SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
    Štěpán bez
    čenda 22 + koleno

      kanarek - Profil | Čt 13.11.2014 20:55:26

      Kanár + utopenec :)
      Louda + koleno
      Greysmen + koleno
      roce + koleno
      MatesK75 + koleno
      Stupin + koleno
      Bomber76 + koleno bez kmínu!
      SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
      Štěpán bez
      čenda 22 zatím bez :D

        Greysmen - Profil | Čt 13.11.2014 11:33:03

        pro ty co loni nebyli

          Louda - Profil | St 12.11.2014 23:14:55

          Greysmen >> na to ser :-)

            roce - Profil | St 12.11.2014 21:36:08

            Greysmen >> to se srovná

              Greysmen - Profil | St 12.11.2014 21:19:39

              Louda >> ne že bych byl matematickej génius ale nějak mi to bajvoko procentuelně nesedí ;-)

                Louda - Profil | St 12.11.2014 21:10:03

                Greysmen >> zbytek je pro jiný termín :-)

                  Greysmen - Profil | St 12.11.2014 21:05:59

                  Stupin - >> zajímavé hlasovalo 17 lidí a zapsáno je jich jen 9

                    Greysmen - Profil | St 12.11.2014 21:03:08

                    Louda + koleno
                    Greysmen + koleno
                    roce + koleno
                    MatesK75 + koleno
                    Stupin + koleno
                    Bomber76 + koleno bez kmínu!
                    SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
                    Štěpán bez
                    čenda 22 zatím bez :D

                    pro další zkopírovat sloupek a připsat se

                      roce - Profil | St 12.11.2014 20:56:45

                      Stupin >> ted už jasnačka...

                        Greysmen - Profil | St 12.11.2014 20:49:41

                        Tak hoši termín jasnej pátek 5.12.2014 hospoda u školy ty co byly loni ví kde je pro ty kteří neví, je to cca 500 metrů od konečné tramvaje č 4 na borech za bejvalím SOU stavebním, niní SOŠ Gastronomicka , uzáverka obějednání kolen je 28.11.

                          roce - Profil | St 12.11.2014 19:51:38

                          Stupin >> :-)nemohu se dovolat :-),první kdo si všiml

                            Greysmen - Profil | St 12.11.2014 14:57:55

                            Stupin >> stupin - 12.11.2014 14:31:30 >> dneska se budu stavět u školy jestli tam bude mít volno dle ankety ja termín jasnej večer dám vědět

                              Stupin - Profil | St 12.11.2014 14:31:30

                              Napadá vás někoho kam vlastně?

                                Pr3v1t3k - Profil | St 12.11.2014 12:57:09

                                Ok tak já se pátýho přitoulám :-)

                                  roce - Profil | Út 11.11.2014 20:20:48

                                  Stupin >> lítá to

                                    Stupin - Profil | Út 11.11.2014 20:16:22

                                    roce >> Tak pro me to taky neplati, ale pro vetsinu asi jo ;)

                                      Macros - Profil | Út 11.11.2014 20:00:42

                                      Štěpi >> počítejte se mnou na koleno 5.12 jsem tam

                                        Greysmen - Profil | Út 11.11.2014 16:26:17

                                        Pr3v1t3k >> to neva tak nás poznáš ;-)