Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NPr3v1t3k - Profil | Út 11.11.2014 14:59:31

Nu sice se s nikým z Vás neznám, ale šel bych. K vodě i na pívo :-)

    NČenda22 - Profil | Út 11.11.2014 10:25:50

    pro jednou by se to zkousnout dalo né? :D

      NGreysmen - Profil | Ne 9.11.2014 22:55:04

      Čenda22 >> to jako že by jsme jeli všichni najednou a oblíčili nějakej revír? :-):-) a upletli nad nim z vlasců síť :-):-):-)

        Nroce - Profil | Ne 9.11.2014 22:49:06

        Stupin >> ted ještě ne :-))

          NČenda22 - Profil | Ne 9.11.2014 22:35:25

          Stupin >> nebudte bačkory a jedem k vodě :)

            NStupin - Profil | Ne 9.11.2014 17:52:26

            Čenda22 >> Ted se prechazi na zimni rezim :)

              NČenda22 - Profil | Ne 9.11.2014 16:21:31

              Kdyby jsme radši vyjeli někam k vodě kua hoši dali nějaké pochytáníčko :D

                NČenda22 - Profil | Ne 9.11.2014 16:20:47

                Louda + koleno
                Greysmen + koleno
                MatesK75 + koleno
                Stupin+koleno
                Bomber76 + koleno bez kmínu!
                SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
                Štěpán bez
                čenda 22 zatím bez :D

                  NŠtěpi - Profil | Pá 7.11.2014 18:40:49

                  Louda + koleno
                  Greysmen + koleno
                  MatesK75 + koleno
                  Stupin+koleno
                  Bomber76 + koleno bez kmínu!
                  SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
                  Štěpán bez

                    Nalda2211 - Profil | Pá 7.11.2014 11:10:11

                    SNOW >> a ja si dam to co zbyde tobe :-)

                      NSNOW - Profil | Čt 6.11.2014 22:02:29

                      Stupin >> jsem zahlcen jesterkama... nestiham ani chdit do rachoty.. :D

                        NStupin - Profil | Čt 6.11.2014 21:49:16

                        SNOW >> Ty vole, on zije? Dam ho s Tebou napul(ja 3/4, ty 1/4:)

                          NSNOW - Profil | Čt 6.11.2014 21:31:06

                          Louda + koleno
                          Greysmen + koleno
                          MatesK75 + koleno
                          Stupin+koleno
                          Bomber76 + koleno bez kmínu!
                          SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )

                            NBomber76 - Profil | Čt 6.11.2014 20:15:54

                            Greysmen >>
                            Louda + koleno
                            Greysmen + koleno
                            MatesK75 + koleno
                            Stupin+koleno
                            Bomber76 + koleno bez kmínu!

                              NStupin - Profil | Čt 6.11.2014 17:45:59

                              Greysmen >>
                              Louda + koleno
                              Greysmen + koleno
                              MatesK75 + koleno
                              Stupin+koleno

                                NBomber76 - Profil | Čt 6.11.2014 10:14:59

                                V anketě chybí možnost chlastat dva pátky po sobě! :-))

                                  NGreysmen - Profil | Čt 6.11.2014 8:46:44

                                  Stupin - >> chytře - anketka dobrá ;-) akorát ji lidi nevnímají

                                    NGreysmen - Profil | Čt 6.11.2014 8:45:26

                                    5.12.

                                    Louda + koleno
                                    Greysmen + koleno
                                    MatesK75 + koleno

                                      NLouda - Profil | St 5.11.2014 20:31:59

                                      Greysmen >> no vidíš bude nás dost

                                        Nalda2211 - Profil | St 5.11.2014 20:27:10

                                        Greysmen >> ja taky miro