Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Nhank - Profil | Pá 1.10.2021 22:54:35

poldeci >> z biafri se stal sasek.

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 1.10.2021 22:36:36

      Npoldeci - Profil | Pá 1.10.2021 21:54:58

      hank >> Biafra to ale neni

        Nhank - Profil | Pá 1.10.2021 21:38:26

        skwor >> jeste my mohl udelat punk hardcore projekt, kdyz uz to nakousl tim cover epkem . to by byl teprv masakr !

        https://www.youtube.com/watch?v=FNxfftWf0Z0

          Nskwor - Profil | Pá 1.10.2021 20:16:41

          hank >> Péťa umí.

            Nberlinan - Profil | Pá 1.10.2021 9:06:22

            hank >> dobrý a výstižný text

              Nhank - Profil | Čt 30.9.2021 22:48:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nhank - Profil | Čt 30.9.2021 22:45:38

                berlinan >> les jednim z nejlepsich basaku na svete.

                  Nberlinan - Profil | Čt 30.9.2021 13:08:56

                  Dlouho nikdo nic... tak něco na oživení
                  https://www.youtube.com/watch?v=LBQ2305fLeA

                    NPítrsák - Profil | So 28.8.2021 3:44:41

                    Jedná z bokovek Larse Frederiksna... noční aspoň odsejpá!

                      NSpeedball - Profil | Po 5.7.2021 11:48:05

                      poldeci >> Adacta je pecka a tento song je srdcovka 🖤

                        Npoldeci - Profil | Po 5.7.2021 9:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nberlinan - Profil | So 3.7.2021 10:22:12

                          Čtvrtá písnička z alba Obsidian, které se jim fakt povedlo a to fakt a hodně... texty, architektura songů a dokonalý hlas mistra Nicka Holmese, prostě paráda. I když metal neposlouchám zas tak často, tak tohle album si pouštím znovu a znovu.
                          https://www.youtube.com/watch?v=DZelvBPkXww

                            Nberlinan - Profil | Čt 17.6.2021 21:05:20

                              Nberlinan - Profil | Čt 17.6.2021 20:58:53

                                Nberlinan - Profil | Čt 17.6.2021 20:57:14

                                tyhle jsem viděl dvakrát na živo
                                https://www.youtube.com/watch?v=0o7L46cjguc

                                  Nberlinan - Profil | Čt 17.6.2021 20:52:47

                                    Nskwor - Profil | St 16.6.2021 21:06:50