Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NCalex - Profil | Ne 3.10.2021 14:25:33

poldeci >> V poho , mně taky ne.

    Npoldeci - Profil | Ne 3.10.2021 12:14:45

    hank >> nedochádza mi, koho myslíš?/rozpor/

      Nhank - Profil | Ne 3.10.2021 1:43:37

      poldeci >> ale porad lepsi konyk nez to hovado z palisad.
      tenhle slogan je taky dobrej : punk is dead you're next ! :-D

        Npoldeci - Profil | So 2.10.2021 23:19:36

        hank >> pomýlená osoba,raz donášač na štb,chvíľu veľký fanúšik kresťanských demokratov-čajové dýchanky a naposledy čistá kotleba
        Punk is dead bohužiaľ, on je povahovo podobný ako Jožo Ráž 🤣, to je tiež taká naša srandovná postavička

          NCalex - Profil | So 2.10.2021 20:12:12

          hank >> 😃😃Jen agent...Mělo by to jít dohledat.....Nemusím ho...

            Nhank - Profil | So 2.10.2021 19:55:40

            Calex >> to slysim poprve ze schredl byl estebak .

              Nhank - Profil | So 2.10.2021 19:52:54

              berlinan >> - zpevak Zony A - Peter „Koňýk“ Schredl . antifa punkaci ho nemaj radi protoze se kamaradi asi 35 roku s rogellem a nema antifa bolsevicky nazory.

                Ndrvoštěp - Profil | So 2.10.2021 19:44:59

                Něco pro pobavení👍😃https://youtu.be/Z8LVNEmeTBI

                  Npepson - Profil | So 2.10.2021 18:42:08

                  Staré, ale stále to nakopáva rite všetkým naokolo. Poliaci vždy vedeli robiť kurva kvalitný DM !!!!
                  https://www.youtube.com/watch?v=wL-SJSvEfnw&list=PLgtvGkabBTgh_04MwPPAViejqvTl8Unod

                    NP!F - Profil | So 2.10.2021 17:16:24

                    hank >> nie, neprečítal som si žiadny článok na komunistickom serveri. To, že je debil píšem na margo pár rozhovorov s ním, čo som počul.

                      NCalex - Profil | So 2.10.2021 15:40:03

                      berlinan >> Asi myslí Schrédla....Nevím....Agenta STB...

                        Nberlinan - Profil | So 2.10.2021 15:22:32

                        A k tomu Biafrovi… já ho zažil pár let zpět úplně v pohodě. To ještě na Puschkinallee u kanálu fungovala taková bezva hospoda a Biafra tam párkrát dělal DJ, bylo to myslím 2015 - 2016. Nějak v té době měl i koncert v SO 36, já se tam sice nedostal, ale ženuška s kámoškou jo a prej teda na padesátníka zaválel dost dobře. Ani nemusel čurat do publika, všechny ostříkal vlastním potem 😂

                          Nberlinan - Profil | So 2.10.2021 15:14:50

                          hank >> ha, mám zjevně mezeru, kdo je to konýk?

                            Nhank - Profil | So 2.10.2021 14:57:59

                            P!F >> sem si rikal ze mas vetsi prehled o punk scene kdyz tvrdis ze konyk debil. nebo to je tak ze jsis precetl clanek o konykovi na komunistickym serveru a ted rikas ze konyk je debil.

                              NP!F - Profil | So 2.10.2021 12:58:35

                              hank >> to nebol argument, to bolo konštatovanie.
                              Neviem ktorého zmrda máš na mysli, zjavne som slabý fanúšik...

                                NCalex - Profil | So 2.10.2021 12:44:23

                                hank >> 😃😃To nemá cenu...Máš nahozíno??.

                                  Nhank - Profil | So 2.10.2021 12:07:54

                                  P!F >> Argument jak od pětiletého dítěte. Hádám že ty budeš asi fanoušek toho bratislavskýho zm.dečka co pochází z hodně bohatý prominentní familie která bydlí na palisádach. Kterej se chová jak hovado a chodit si honit triko do cikánských osadad aby ukázal že velkej underground punk.

                                    NP!F - Profil | So 2.10.2021 9:52:46

                                    hank >> žiadny punk, debil to je...

                                      Nhank - Profil | So 2.10.2021 0:53:56

                                      poldeci >> konyk je porad stejnej. je punk. v cem podle tebe preplo konikovi ?

                                        Npoldeci - Profil | Pá 1.10.2021 23:18:59

                                        hank >> no to pomaly asi zo všetkých starých pankáčov, napr taký Koňýk , tomu úplne preplo