Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 21:18:04

Kolči:přít se nebudu,jak říkám,asi stárnu,pavučina se dycky spojovala s fetem a to oiky moc nedávají,myslim :o))

    Nskwor - Profil | Čt 20.9.2007 21:17:46

    vodar: Trošku jo, zas tolik black metal neposlouchám.

      NKolči - Profil | Čt 20.9.2007 21:14:45

      dujáč: kérka Oi! a pavučina se nevylučují:-) Tričko s čírem má, protože je punkáč, a texty jsou dobrý:-) kapela je 100% apolitická, ani doprava, ani doleva, a tak to má být...

        Nvodar - Profil | Čt 20.9.2007 21:14:34

        skwor.to je legenda,ROOT taky znáš?

          Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 21:12:08

          Kolči: no kérka Oi a pavučina je prostě pravá a levá..k tomu tričko s čírem propíchany ksichtíky a rvavy texty taky nák moc neladijou,možná starnu :o)

            Nskwor - Profil | Čt 20.9.2007 21:09:41

            vodar: To mám taky rád :-)

              NKolči - Profil | Čt 20.9.2007 21:07:41

              dujáč: proč myslíš?:-)

                Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 21:07:00

                http://www.youtube.com/watch?v=wJg3ZP-zlSQ
                Kolči:proti gustu..jen sem nepochopil,co ti chlapci sou vlastně zač,mají v těch kérkách nějakej chaos či co :-)

                  NKolči - Profil | Čt 20.9.2007 21:05:45

                  Romik: pěkný, mám tu jednu s podobným zaměřením:-) http://www.youtube.com/watch?v=RgGSeTq0zoo

                    Nskwor - Profil | Čt 20.9.2007 20:44:18

                    dujáč: Je to klasika, co si budem povídat. Na BN měli stejný kotel jako hlavní hvězda Edguy.

                      Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 20:41:35

                      skwor:tohle snad nemůže normálního člověka urazit,neunikne mi žádny vystoupení v Ol,je to obvzlášt vypečená partička s excelentníma textama :o)

                        Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 20:37:27

                        http://www.youtube.com/watch?v=mtylhrvFTE8
                        moje srdcová záležitost(doufám,že tohohle fanánka už nikdo nespojuje s debilním landou..Cuci,naše shitparáda :-)

                          Nskwor - Profil | Čt 20.9.2007 20:35:30

                          dujáč: Tohle taky můžu. Už jsem je letos jednou viděl a v listopadu jsou v Kladně, tak možná zase vyrazím.