Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NGeorgino - Profil | Po 24.9.2007 22:46:11

Jepice dneska poznal Sex Pistols, gratuluju :o))

    Nkajda - Profil | Po 24.9.2007 22:14:34

    Kolci:No jo pane klasika:oo)))

      NKolči - Profil | Po 24.9.2007 21:46:56

      kajda: :-)

      http://www.youtube.com/watch?v=uWuSlsj5ggE Venda Venda, Venda se svou motorkóóu... :-)

        Nkajda - Profil | Po 24.9.2007 21:45:37

        Kolci:Zivot me naucil necekat rarsi na nic a jen si prat to lepsi:o)

          NKolči - Profil | Po 24.9.2007 21:41:25

          jepice: no jo, klasickej punk, akorát moc profláknutej a každej od toho čeká moc, no...:-)

            Njepice - Profil | Po 24.9.2007 20:13:39

            Kolči- tak jsem konečně do PC natáhl ty Sex Pistols. No, není to špatné, ale čekal jsem víc :-)

              NAiwen - Profil | Ne 23.9.2007 20:46:09

              No já poslouchám Kabáty, Divokého Billa, různé remixi, kraviny a nějaké které mi ladí, ale taky Slipnot, Loikeamie a Sepultura, to jsou nej skupiny a na tyto blbé polokouli

                Nskwor - Profil | Ne 23.9.2007 20:18:48

                Tak o víkendu jsem zažil velké hudební zklamání. Vyrazil jsem na tuhle akci www.bustehradfest.cz s tím, že blízko budou konečně hrát lepší kapely. Ze začátku bylo vše v pohodě, ale před vystoupením Harleje vylezl pořadatel s tím, že Harlej a Debustrol z "provozních důvodů" nevystoupí. Mluvil jsem potom s Kolinssem a ten říkal, že pořadatel neměl na zaplacení kapel!!!! Většina lidí (včetně mě) odešla, protože to byla fakt síla.

                  NMr.Stick - Profil | Ne 23.9.2007 13:25:30

                  První ukázky (legální) z nového alba kapely Helloween s názvem Gambling with the Devil. Nelegálně už je celé album na netu asi měsíc. :o))

                  http://vemall.jvcmusic.co.jp/pages/EC1000?item_cd=VICP-63954

                    NAngle face - Profil | Ne 23.9.2007 12:46:10

                    Poslechněte si to co já poslouchám http://www.youtube.com/watch?v=xIhKRKSpvbI

                      Nberlinan - Profil | Čt 20.9.2007 22:41:40

                        Nberlinan - Profil | Čt 20.9.2007 22:31:03

                          NKolči - Profil | Čt 20.9.2007 21:31:49

                          dujáč: punks and skins united fungovalo vždycky...:-)

                            Ndujáč - Profil | Čt 20.9.2007 21:26:39

                            Kolči:tak to bylo za mych mladých let,ted už mi to je fuck :o)
                            btw:čírko,oi a agresivní texty se taky dost perou,asi je dnes všechno jinak :o)

                              Npxyz - Profil | Čt 20.9.2007 21:24:35

                              tak to je hukot,ani jsem nečekal,že někdy na MRKu se bude probírat rocková hudba,já poslední dobou žiju IM spíš teda tak devět let.ale taky poslouchám starší věci,Deep Purple,Black sabbath,judas,kiss,atd.a taky tu tvrdší black-metalovou scénu.a poslední týden jsem si vypáli poslední cd E+V :-))))))

                                NKolči - Profil | Čt 20.9.2007 21:21:00

                                dujáč: tak tenhle názor slyším poprvý, že se pavučina spojovala s fetem... A je fakt, že Oi! a fet dohromady nejde:-)