Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Ndujáč - Profil | Út 11.9.2007 6:46:48

Mr.Stick:ooo,děkuji pane,krásné pracovní ráno pod taktovkou Exploited,hned je veselej :-)

    Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 23:02:36

    tak zdar tvďáci, já to tu balím pro dnešěk i zítřek taxem kókejte něco do středy naflákat, heh heheee

      Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 23:01:11

      hm mě to ale nevadilo he he

        NMr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 22:54:45

        @colek: To dělám taky, ale dám tam timer, aby to třeba po hodině vyplo. :o)

          Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 22:52:16

          mr stick - kdysi sem si vypálil na cédo takové svůj wýbjer takové klasiky, nazval sem ho energyschlafmjuzukmix he he před spaním sem si ho pustil do boxu ve věži s dalšími cédy hrálo to až o rána- potichu:)

            NMr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 22:45:36

            Heh, energicky spát, to je dobrej obrat. :o))

              Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 22:44:42

              sosed - hm sopeltura:) bude se mi krásně energicky spát

                Nsosed - Profil | Po 10.9.2007 21:58:21

                  NMr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 21:25:25

                  @judas.d: Další popíkář ... vítej do klubu. Tyhle kapely mám taky rád. :o)

                    NKolči - Profil | Po 10.9.2007 21:18:21

                    http://youtube.com/watch?v=UdYAeNH6BVA - klip ale není oficiální...

                      Njudas.d - Profil | Po 10.9.2007 21:16:10

                      pánové accept judasi a twisted sister

                        Ncarpmania - Profil | Po 10.9.2007 21:08:25

                        http://youtube.com/watch?v=RMcxPTakmC8 tak tohle můžu... :-) :-)

                          NMr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 20:24:29

                          Ještě k těm Nightwish ... dlouhou dobu se mi z nového alba Dark Passion Play ježily chlupy a nelíbilo se mi. Ale ty písničky jsou na čas ... čím dýl to poslouchám tím povedenější mi přijdou.

                            NStanďour - Profil | Po 10.9.2007 16:32:26

                            Teď hraju a poslouchám tohle. Tvrďárna až na půdu. :o)
                            http://youtube.com/watch?v=V25iA2XPzuA

                              Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 16:22:17

                              http://www.youtube.com/watch?v=6sa-4A7RrP8

                              na chvilku zlehčíme ale až budu mít náladu tak tak přitvrdíme

                                NKolči - Profil | Po 10.9.2007 15:35:39

                                Alešák: na můj vkus příliš nemelodický... Mám rád písničky co se daj zapamatovat...

                                  Ncolek - Profil | Po 10.9.2007 15:34:41

                                  a zkoušeli ste ty evrgreje?