Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

colek - Profil | Po 10.9.2007 15:34:23

kolči tys to vjeděl, ale to nemá fér:)

skwor- že je to luxus.

džeordžíno vypadá tak na 25 a čtvrt až 28 a půl

    Alešák - Profil | Po 10.9.2007 15:33:29

    a co třeba GBH

      Kolči - Profil | Po 10.9.2007 15:32:57

      skwor, colek: jinak, vzhledem k tomu že tenhle styl vůbec nemusím, tak tahle písnička není špatná...

        skwor - Profil | Po 10.9.2007 15:31:57

        colek: To je druhá písnička s novou zpěvačkou, co od nich slyším a paráda.

          Kolči - Profil | Po 10.9.2007 15:31:40

          colek: špatně jsem to spočetl...:-) Ale vypadá fakt mladší...

            Georgino - Profil | Po 10.9.2007 15:31:12

            vypadá tak na 30+-

              colek - Profil | Po 10.9.2007 15:30:48

              ty blázne, 35- ale vážně

                Kolči - Profil | Po 10.9.2007 15:28:38

                colek: 36:-)

                  colek - Profil | Po 10.9.2007 15:26:33

                  kolik let byste typli té mařce?

                    colek - Profil | Po 10.9.2007 15:26:01

                      colek - Profil | Po 10.9.2007 15:16:25

                        Georgino - Profil | Po 10.9.2007 15:14:40

                        skwor, Kolči: a Doktorka práv od Tleskačů přeci :o)

                          Kolči - Profil | Po 10.9.2007 15:10:59

                          skwor: Breaking the Law? Na tu znám ještě Trenky dolů:-)

                            Maara - Profil | Po 10.9.2007 15:07:45

                            Georgino: Je jasný, že už nejsou, co dřív, ale trocha nostalgie jednomu neuškodí:) Všichni stárnem. Dřív sem vydržel v kotli celej konzik, skákal z podia a na monokly byl hrdej, dneska tam vydržim sotva jeden song...

                              Stanďour - Profil | Po 10.9.2007 14:49:32

                              Jóóóóó Exploited. Ty jsem míval hodně rád... Topící se kravaťák, to je něco pro mě. :o)
                              http://www.youtube.com/watch?v=k6pE-2g4hZU&mode=related&search=
                              http://www.youtube.com/watch?v=16--JKwFBPs&mode=related&search= Sympatičtí chlapci... :o)

                                Mr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 14:45:18

                                @skwor: Já jednou na nějaké rockotéce. Nejspíš je to nějaké home made od lidové kapely. Ale v textu, co si pamatuju, by se dal najít krásně Alkehol. :o))

                                  skwor - Profil | Po 10.9.2007 14:43:56

                                  Mr.Stick: To jsem nikdy neslyšel....

                                    Mr.Stick - Profil | Po 10.9.2007 14:42:20

                                    @skwor: Znám ještě Dejme si lok, ale ta není tak oficiální.

                                      skwor - Profil | Po 10.9.2007 14:40:04

                                      Sherner: Breaking the law nemá chybu.
                                      Mr.Stick: Kolik na ní znáš českých textů, Vím jen o dvou (Brikety a Chameleon)