rohlíkové boilies

čau lidi... chci se zeptat skušených rýbářů jak se vam daří chytat na roh. boilies-jakou firmu zastavate a jaky úlovky na nej mate atd....
Autor diskuse: Jahatova - Profil , 25.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NSla - Profil | Čt 28.2.2008 12:17:34

PK: kdybys tam mel treba nejaky echolot, nebo nejake 2,5 lb tak se ozvi
Y@ran: diky

    NPetr Koch - Profil | Čt 28.2.2008 12:12:08

    Sla - ®: možná bych ty origo někde doma na spodku skříně s rybářským odpadem našel. Brzo budu podobný hovadiny kydat do kontajneru. Až na to přijde, dám vědět, můžeš se v těch hovadinách co jsem kdysi zbytečně nakoupil prohrabat :o))))

      NY@ran - Profil | Čt 28.2.2008 12:08:18

      > Sla - s kleštěmi to jde pomalu, protože po vycvaknutí to chce chvíli (co nejdéle) nechat zavřené aby v čelistích kulička "vytuhla" a hned se nerozjela.
      Navíc ty vykrajovací válečky jsou malé... leda tak z nouze si u vody vycvakávat malé kuličky na plavačku a dávat je přímo na háček. To jsem loni zkoušel a cejnům se to líbilo.

        NSla - Profil | Čt 28.2.2008 12:07:32

        PK: jetli chces neco napsat tak k otazce, jinak se nemusis vyjadrovat.

          NPetr Koch - Profil | Čt 28.2.2008 12:00:03

          Sla - ® : tobě by mohly stačit tyto. jejich výhoda je, že si můžeš vycvakat třeba hvězdičku a to ty jako kaprař jistě oceníš :o))))

            NSla - Profil | Čt 28.2.2008 11:43:06

            nečetl jsem celou diskuzi, pouzivate vsichni tu formu, nebo lze pouzít bez problemu takove ty kleste co se na to prodavaji. diky

              NY@ran - Profil | Čt 28.2.2008 11:38:38

              > Benny - zpočátku jsem to dělal dle návodu u koupeného lisu, tj. kuličky, vylisovat, ostříhat, prošít a zavázat. Pak dát na "ovonění" na 2 dny do nějaké krabičky s vůní a 2 dny sušit. Tím jak "ještě živé" kuličky byly uzavřeny, měly některé tendenci bobtnat a trochu povolit. Postup jsem změnil, nejdříve je prošité a zauzlíkované 2 dny suším na sítku při pokojové teplotě a pak 1-2 dny na radiátoru. Pak je dle velikosti vytřídím a podle potřeby navoním Zatím do zásoby mám udělanou jahodu a chystám se na scopex. Jinak většinu mám surovou, ovoním je až podle toho co jim bude chutnat. U nás v Lidlu jsem si koupil vůně do počiva (rum, vanilka, citron, hořká mandle, orange).... tak je až bude tepleji vyzkouším.

                NBenny - Profil | Čt 28.2.2008 11:26:11

                thundarr a ako dipujes? pouzivas nejaky kupeny dip, alebo si robis nejaky domacky? Mna zaujima vyrob anejakeho dipu doma z domacich surovin. Dalsia otazka je ked ho naparis a vylisujes nechas uschnut a potom nejak dipujes, alebo skor? proste neviem co s tym dalej a ako. Vdaka

                  Nthundarr - Profil | Čt 28.2.2008 9:56:09

                  Včera jsem si navesel jednu housku a mam z toho 30 kulicek ..., paradni jako ze škatulky ... počítam že zitra večer jdu do dipovani :)

                    NY@ran - Profil | Čt 28.2.2008 9:55:54

                    > ogon123 - jestli to dělají i v jiné (větší) verzi nevím. Zkus se zeptat na www.milobrno.cz
                    Odpověď sem můžeš pověsit, mě by to také zajímalo.

                      NY@ran - Profil | Čt 28.2.2008 9:50:44

                      > SAHIB - chlebové jsem ještě nezkoušel, dělám zatím jen rohlíkové. Původní návod jsem trochu "vylepšil" tím, že rohlík před pařením v mikrovlnce z obou stran slabounce potřu prstem smočeným ve stolním oleji. Včera na základě názoru v diskusi jsem zkusil v půlce sáčku dát napařený rohlík do lisu. Je to super, k formě se to nepřichytává a placka s kuličkami je trochu vláčnější, což je lepši při vystřihování kuliček a jejich prošívání a uzlíkování. Připadám si ale jako švadlenka Madlenka.

                        Nsamotář - Profil | Čt 28.2.2008 7:21:13

                        Kapří řízek - promiň byl jsem mimo ale za kontakt dík a pokud se do Brna dostanu tak navi.

                          NMasarka velká - Profil | St 27.2.2008 23:59:03

                          Chytám na koule od doby kdy je přivezli rakušací na musov a nechápali jsme zásadně nekupují ale dělám svoje vím co tam dám ale přesto se stává a to všem že prostě nic se neděje a proto se nebráním experimentovat se vším žížala těsto i rohlík proto že mne nebaví tam sedět a hledět mimochodem loni na rohlík kapr 19kg proto nechápu tady některé co tenhle způsob odsuzují

                            Njitrnice - Profil | St 27.2.2008 23:32:57

                            thundarr to jso paetni fotk zeptej se rizka

                              Nthundarr - Profil | St 27.2.2008 23:25:26

                              jitrnice - zas nejake inteligentni odpovedi .... ajajaj :)

                                Njitrnice - Profil | St 27.2.2008 23:04:31

                                ogon123 jestli se jedna o svaz nebo o soukromak tato koza je pamnetniä to u bude jen v pohadkach majitel vse propil ale to je jedno jak rika muj tata kaprum zdar a masarkam zmar nekdo ma rad slivovici

                                  Nogon123 - Profil | St 27.2.2008 22:32:11

                                  jitrnice -muzu se zeptat jestli je to svazovka nebo soukromak?

                                    Njitrnice - Profil | St 27.2.2008 22:27:50

                                    kapri rizku a vi okolo kouknete, kdyz sme sedeli v kiosku tak karel rekl dej tam ananas z jeho produkce a rekl to uvidis cert na koze jel podoyikam ananas kapri rizek ,do krmelce gold carp mandle a on ten cert na koze jel

                                      Nthundarr - Profil | St 27.2.2008 22:16:20

                                      kapří řízek : tak hroznou jako ty stavajici ?

                                        Njitrnice - Profil | St 27.2.2008 20:46:32

                                        sahib ahoj ja bych taky chtl mit neco na emilu karel je ucitel