rohlíkové boilies

čau lidi... chci se zeptat skušených rýbářů jak se vam daří chytat na roh. boilies-jakou firmu zastavate a jaky úlovky na nej mate atd....
Autor diskuse: Jahatova - Profil , 25.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NSAHIB - Profil | St 27.2.2008 20:37:28

kapří řízek
díky,prubnu to,já dělal i s kůrkou,ale nebylo to ono,..

    Nkapří řízek - Profil | St 27.2.2008 20:34:39

    sahib delej kulicky s chlebu jen ze stridky,ale pouze s celozrneho chleba

      NSAHIB - Profil | St 27.2.2008 20:30:31

      ahojky kuci
      díky za žádnou odpověd,taky odpověd,čauky..

        NRyboun - Profil | St 27.2.2008 20:04:22

        kapří řízek :Ahoj mám na Tebe prosbu máš to na mailu

          Njitrnice - Profil | St 27.2.2008 19:48:31

          kapri rizku cau az budes na vekletrhu poslu ti nejakou fotku brusli a mandle ponmeranc to jisti dnes jsem delal kola rum to bude tyct krev

            Nkapří řízek - Profil | St 27.2.2008 19:36:40

            samotar budu na stanku firmi golden carp

              Nkapří řízek - Profil | St 27.2.2008 19:27:58

              flip hlavne at se ti dari kulicky,pak mi posli fota ulovku jestli se ti bude chtit

                NFlip - Profil | St 27.2.2008 19:12:55

                kapřírízek-já vůl ale neumím hledat v jejich e shopu a pořád jsem hledal Formu,lis ap.:-)))))

                  Nkapří řízek - Profil | St 27.2.2008 19:11:00

                  flip ja ti rikal ze to tam maj

                    NFlip - Profil | St 27.2.2008 19:09:00

                    Kluci-díky moc.

                      Nkapří řízek - Profil | St 27.2.2008 18:58:33

                      samotar tel 739157682

                        NSAHIB - Profil | St 27.2.2008 18:48:28

                        Y@ran
                        a skoušel jsi v tom dělat chlebový?jak držej?...dáváš tam dvě kůrky proti sobě,neb jen jednu se střídou?..

                          Nogon123 - Profil | St 27.2.2008 18:45:09

                          da se takovej lis poridit aji ve vetsich prumerech?..chtel bych to na domaci vyrobu pelet..

                            NY@ran - Profil | St 27.2.2008 18:24:25

                            > Flip - mrkni se na tento odkaz - forma je za 499 českých.
                            http://www.milobrno.cz/oddeleni/57-spousta-drobnosti
                            Zkusím vložit jejich obrázek.

                            Mně osobně vadí, že je tam málo větších kuliček a hafo malých.

                              Nsamotář - Profil | St 27.2.2008 9:57:32

                              kapří řízek - dej trošku lepší kontakt v Brně. pokud po vyjde tak určitě zaskočím na kafčo a pokec no a možná i něco domácího. Jinak docela fajn nápady. Držím palce a určitě něco od tebe vyzkouším.

                                Nthundarr - Profil | St 27.2.2008 9:29:43

                                kapří řízek : hele uz dodavas do toho ravenu ? videl jsem tam nejake rohlikace olihen čico ... bez šňurek ...

                                  NFlip - Profil | Út 26.2.2008 23:53:40

                                  Nazdar borci-kde se taková forma nechá koupit?.Než začne moucha a přívlač,tak by se ty sušené kuličky šikly,protože čerstvý rohlík po ruce vždy není-děkuju za typ.

                                    Njitrnice - Profil | Út 26.2.2008 22:00:36

                                    ja chci taky obalovat ale rizky z kapru do strouhanky))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      Nkapří řízek - Profil | Út 26.2.2008 21:57:32

                                      pepa.s posli mi adresu na mail ,posluti trosku pripravku na obalovani,zatim si nadelej par dratu,ale nebarvije,obalis je na tom drate a az budou suche tak je teprve sundas

                                        NPepa-S - Profil | Út 26.2.2008 21:51:45

                                        kapří řízek - díky za radu vyzkouším to, ale já to stříhám nůžkama a docela to jde, potom to navléknu na drát, vysuším a do barviva, to mám v trubce, znova usušit a stáhnout z drátu a je dirka pro nit. Potom nějakou příchuť.