Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nskura - Profil | Čt 13.2.2020 14:35:16

Čuřilus >> na 10litrů?nebo na 10kg směsi?
10litrovej kotlík je celkem málo,kolik tam dáš? 3kg směsi?
Nakonec jsem sehnal v Rychnově na 20 litrů,tam si myslím,že 6kg suché dám a protože mám dělo na 8kg těsta,tak akorát.ale ještě jsem ho neviděl,prý je zánovní a na fotce to není zřejmé.v pondělí pro to jedu .

    NČuřilus - Profil | Čt 13.2.2020 12:39:02

    skura >> ja sehnal za 6000 ale je to s 10l kotlem... Udělal jsem tomu zrovna GO a vyměnil ložiska, simeriky a olej. Je to ale krasnej stroj se silnýmy převody a pokud člověk není prase tak to snad ani nemuže zničit...

      Nskura - Profil | Po 10.2.2020 17:27:49

      Čuřilus >> no tak za ty ceny je toho všude plno.potřebuju něco levnějšího,dělám ročně 250kg.dělával jsem u známé ve školní jídelně po 30kg ale šla na MD,tak jsem v háji.teď se mi objevila možnost na 20kilovej v Pardubicích,tak čekám na fotky a uvidím a za 8,000

        NČuřilus - Profil | Po 10.2.2020 15:05:46

        skura >> v googlu :D stačí hledat...řešil jsem také zda něco dělat nebo koupit a nakonec jsem koupil Savaria KH20 a jsem spokojený

          Nskura - Profil | Ne 9.2.2020 22:07:35

          Čuřilus >> kdes to našel?

            Nparyba02 - Profil | Po 3.2.2020 19:23:36

            Zdravim, chtěl bych se zeptat mam valce prumer 100mm delka 500mm, chtel bych se zeptat jaky ma byt pomer otacek a pocet otacek. Dekuji za odpoved

              Nkarloson - Profil | Pá 24.1.2020 13:46:28

              e-clas >> Nepsal jsem že chci něco koupit 😀

                Ne-clas - Profil | Čt 23.1.2020 17:20:27

                Hlídej bazoš,občas se tam nějaký objeví.

                  Nkarloson - Profil | Čt 23.1.2020 13:17:18

                  Ahoj ahoj. Chystám se vyrobit nějaký hnetac těsta na boilies. Hledám inspiraci, máte někdo něco vyrobené doma? Hlavně mě zajímá tvar háku aby to fungovalo a třeba motor, převodovka a podobně. Díky za inspiraci 😀 na YouTube jsem nic pořádného nenašel

                    Nkurell - Profil | Po 23.12.2019 15:33:31

                    Fildis >> bylo by možné mi poslat do zprávy nafocené plány?Chci si to překreslit a potom to tisknout na 3d tiskárně a posléze to uložit k volnému stažení ve formátu .stl

                      NMarekN95 - Profil | Ne 22.12.2019 21:03:14

                      Pokod by měl někdo zájem, mám na prodej 2ks silon válec na výrobu 2 válcove mašiny, chtěl jsem dělat 2 průměry válců ale nakonec jsem dělal jen jeden průměr, tudíž mi materiál zůstal. Průměr 140mm a délka 50cm. Kontakt: MarekPetrzela@seznam.cz

                        NFildis - Profil | Pá 30.8.2019 22:28:52

                        Zdravím ve spolek , neměl by někdo zájem o silon na výrobu stroje na boiliese? Jedná se o silonovou tyč o průměru 150mm/0.5m a kvádr na protikus (kolébku) . Mám k tomu přesné schéma se všema kótama pro obe strany silonu. Schéma je na 20mm boilie ale měl jsem i pro 16 mm ske to bych musel dohledat.

                          NČuřilus - Profil | St 17.7.2019 15:07:00

                          caw,

                          neřešil tu někdo optozávoro na "krájení (shazování)" hadů?? chci něco pořesit abych to mohl pustit a nemusel řešit hada než dojde těsto....Co jste použili za opto závoru a jaký jste použili mechanizmus k pohyby. Představa je použít nějaký truhlářský pojezd na zásuvku (šufle) jako vodítka + optozávoru jako koncák trerý pošle signál do nějakého mechanismu např. motorek ze stěrače, pneumatický píst nebo něco podobného. Ale rád bych prvně dostalnějaké info než začnu něco vyrábět.
                          Děkuji

                          Ondra

                            Nmeďo1 - Profil | Pá 5.4.2019 10:28:52

                            Durral >> Na koľko vyjde takáto kolíska?

                              NDurral - Profil | Po 1.4.2019 15:20:08

                              Dobrý den,
                              mohu nabídnout výrobu kompletního stroje na výrobu boilies. Stačí napsat mail na ales.cervenka@vytisknu.com

                                Nmiky1770 - Profil | Pá 22.3.2019 19:59:14

                                Slamák11 >> Děkuju moc.Zkusím se s nimi domluvit telefonicky.....moc jsi mi pomohl...díky

                                  NSlamák11 - Profil | Pá 22.3.2019 11:41:46

                                  Pepahru >> Pokud ta cena bude sedět a nebude tam clo nebo něco takového, tak vůbec neváhej a objednej si to :-)

                                    NSlamák11 - Profil | Pá 22.3.2019 11:39:57

                                    miky1770 >> To je sice pravda,že jich tady je hoodně šikovných, ale není to vůbec jednoduché, proto jsou tak drahé :-( nejhorší je udělat válce