Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 19:57:20

meďo1 >> na 20 mm tuším, že kolem 15-16 mm

    meďo1 - Profil | St 5.2.2014 19:56:49

    kokino >> a co tak naolejovat valce? Aky priemer valcov mas?

      kokino - Profil | St 5.2.2014 19:54:23

      meďo1 - zdarec mám to samé s dvěma válci točícíma se za sebou ataky mě to vyhazovalo buď celýho hada nebo jen některé kule a vyřešil sem to tak že i když je těsto dost tuhý tak ho poválím na poolejovaném táce a pak to šlape jak hodinky.Ale taky se mě zdá že to máš moc velkej průměr hadů.Vono sice máš naštelovanou díru hubice na 20mm ale to těsto se vždycka ještě o nějakej mm nafoukne.Teda aspoň když to tlačim pistolej na vzduch.

        meďo1 - Profil | St 5.2.2014 19:54:03

        don Ferrari >> žeby až tak? :-( A aky by mal byt?

          meďo1 - Profil | St 5.2.2014 19:53:06

          Z5 >> Uz si to aj ja myslim, :-) keby som to vtedy vedel, tak urcite by som dal 100mm a viac

            Z5 - Profil | St 5.2.2014 19:46:59

            meďo1 >> Ahoj, z vlastní zkušenosti je průměr 70mm dost malý,.

              don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 19:45:52

              meďo1 >> průměr 20 mm je na 24 mm boilies :-))))

                meďo1 - Profil | St 5.2.2014 19:44:09

                Chalani diky moc za reakcie, ale valce su na 20mm gule, a na tie gule by mal ist aj had o priemere 20mm. ked som dal aj tenkeho hada, tak mi to robilo to iste! Cesto bolo v poriadku, bolo velmi makke. Myslim si ze tam bude problem v malom priemere valcov a v rychlosti. Malo by sa to podla mna trosku rychlejsie tocit.

                  Sp. - Profil | St 5.2.2014 17:11:04

                  meďo1 >> tak ako pišu už predo mnou je ten had fakt tlsty :). otačky maš ok ale myslim si že priemer valcov je dosť maly.

                    Demon81 - Profil | St 5.2.2014 15:58:56

                    meďo1 >> Cau, podle me mas velky prumer hada, co jsem videl v tom videu, bylo to kolem 0:55 kdyz jsi tam hazel ty kulicky co uz ti to jednou vyhodilo, tak vylo videt jak to tu kulicku orezalo. Zkus toho hada co udelas( z mlynku nebo lisu, zalezi cim to delas) vzit nejakej kousek desticky nebo neceho a jeste ho rozvalet na mensi prumer a vyzkouset.

                      Pellets - Profil | St 5.2.2014 15:38:38

                      meďo1 >> Protože ti zřejmě uniklo...že na stroji s touto konstrukcí,nejde dobře dělat mastné ani tuhé těsto. Kombinaci tuhého a mastného těsta ani nezkoušej. Na těsto konzistence ,,modelína" je dobrej :))

                        bobs - Profil | St 5.2.2014 15:38:19

                        meďo1 >> spis sem hod prumer toho hada podle oka souhlasim s donem ferrarim ze tam bude zakopanej pes a kdyz tak i pomer otacek podle remenicek si myslim ze to taky nebude vono

                          bobs - Profil | St 5.2.2014 15:34:31

                          BOBIKA >> jak si na toto prisel ??)))))) valce se maji tocit jak se mu toci nikde jsem nevidel ze by se meli tocit proti sobe

                            don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 15:32:56

                            smike >> to určitě

                              smike - Profil | St 5.2.2014 15:27:44

                              ty válce ti musí jet proti sobě, pak to bude vtláčet hady dolů

                                don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 15:06:22

                                BOBIKA >> válce jedou dobře,

                                  BOBIKA - Profil | St 5.2.2014 14:51:51

                                  meďo1 >> Preto, že sa obidva valce otáčajú rovnakým smerom. Až sa budú otáčať obidva valce dovnútra proti sebe, stroj Ti toto robiť nebude.

                                    don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 14:28:45

                                    meďo1 >> meďo1 - 5.2.2014 13:19:19 >> rekl bych, ze to testo had je moc tluste na ten prumer boilies

                                      meďo1 - Profil | St 5.2.2014 13:19:19

                                      Pozdravujem pani, poradi este niekto, preco mi to robi moja masinka, ze mi vyhadzuje boilie naspäť?
                                      Valce 70 mm, pomer otacok 1:2,75(3,25 - mozem aj tu tam dat) a rychlost pomalsieho valca je cca 100ot./min.
                                      https://www.youtube.com/watch?v=dozUr6bhMUE

                                        pivovarskej - Profil | Po 3.2.2014 16:45:02

                                        pokud by měl někdo zájem prodám tuto mašinku na výrobu koulí 20mm (bez vzduchové pistole) válce jsou poháněné motůrkem více onfo do SZ cena 4000Kč