Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Demon81 - Profil | St 5.2.2014 20:34:06

meďo1 >> Psal jsi že jsi dal 16 a byly pelety 18 třetina propadla zbytek vyskočil, zkus 17. Když to dělám na rollbalu tak začínám od 13(na 18 rollbal) a pak pomalu odřezávám ze špičky dokud to není ok. A je to jak píšeš nejdřív to dělá pelety a pak postupným ořezáváním se to zpraví.

    Demon81 - Profil | St 5.2.2014 20:29:32

    meďo1 >> Ten malý průměr bude handicap, zvýšení otáček by mohlo poct. Máš na těch válcích podélný drážky jak se tady o tom psalo. Prý to pomáhá tomu aby to těsto vjelo mezi válce. Zkusil bych si sehnat někoho komu to funguje a jestli by ti nemohl říct obvodovou rychlost. a podle toho nastavit otáčky na tvym stroju. Myslím že to půjde, jen vychytat otáčky a hustotu těsta.

      meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:26:40

      Demon81 >> prave pred chvilkou som tu pisal, ze som bol vyskusat dat hada 16mm a robilo to pelety, nie je to hadom! Had bol OK

        meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:24:46

        kokino >> Inac keby som mal robit novu masinku tak urcite takuto, ako tu dal kolega Z5:
        http://www.youtube.com/watch?v=wGhlDHM4nSI&list=PLE​ypGKevwrLN_n_vqvPw1BnZxd-PjBptw

          meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:23:31

          kokino >> uz aj to som skusal na troch drazkach, vybrusil som tu drazku, bolo to lepsie ale stale to vyhadzovalo

            Demon81 - Profil | St 5.2.2014 20:22:28

            meďo1 >> Když jsem ti psal že máš velký průměr tak jsem myslel že ti to letí tak o milimetr. 20mm na 20gule je moc a už když nad tim zapřemyšliš tak je to nesmysl. Já mám na 18gule 14mm.

              meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:22:21

              don Ferrari >> myslim ze to bude valcami, este vyskusam zvysit rýchlost otacania

                kokino - Profil | St 5.2.2014 20:21:33

                meďo1 >>jěště mě napadlo že do toho rychlejšího válce dělaj žlábek pocelý dýlce

                  don Ferrari - Profil | St 5.2.2014 20:20:57

                  meďo1 >> hmm, tak to nevím, já to tedy beru podle hada na rollball, snad je to stejné. Jinak asi jak píše Z5, malé válce,

                    meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:19:49

                    kokino >> mam malý priemer valcov preto to asi nejde!

                      kokino - Profil | St 5.2.2014 20:19:40

                      meďo1 >> to kdyby si chtěl předělávat válce tak už bych uvažoval o kolíbce protože když není silon zatarmo tak je to vcelku šlupka za větší průměr

                        meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:18:53

                        kokino >> tak valce mas poriadne :-), s tymi to musi ist ako po masle

                          meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:18:10

                          don Ferrari >> NO tak skuska je za mnou. Dal som priemer hada 16mm a výsledok: prepadlo mi to, ale malo to tvar pelety. Ked som zvýšil priemer hada na 18mm tretina mi prepadla a ostatne vyhodilo, ale tvar to uz malo gulatejší.

                            kokino - Profil | St 5.2.2014 20:17:40

                            meďo1 >>normálka stolním a co nedaří se že chceš předělávat válce?

                              kokino - Profil | St 5.2.2014 20:15:23

                              jo a válce mám 200mm

                                meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:15:23

                                kokino >> akým olejom si to potieral, stolným alebo nejakým rybím?

                                  meďo1 - Profil | St 5.2.2014 20:14:28

                                  Z5 >> neviem ci nedam prerobit valce

                                    kokino - Profil | St 5.2.2014 20:14:25

                                    meďo1 >>to je rychlejší najojelovat ty hady než projíždět válce ale taky sem to skoušel:)

                                      Z5 - Profil | St 5.2.2014 20:01:17

                                      meďo1 >> 100 je tak minimum, když děláš s 2 válci, tak dej radši 150,

                                        meďo1 - Profil | St 5.2.2014 19:59:14

                                        don Ferrari >> NO idem to hned otestovat za chvilocku napisem ako to dopadlo :-)