Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NZ5 - Profil | Ne 2.2.2014 20:25:40

Kubalorenc >> ok ,dík

    NKubalorenc - Profil | Ne 2.2.2014 20:24:45

    Z5 >> Jo, plech se bude dodělávat. Nechtěl jsem to hrotit, dokud sem nevěděl, že to funguje. JInak nevím, jestli tam budu ještě něco přidávat. To z čeho je to těsto si myslím že už je dost bombastický :-) , je to jako od vitany - stačí přidat vejce :-D , ale tady to ventilovat nebudu. Pokud chceš, hodím ti to do SZ.

      NZ5 - Profil | Ne 2.2.2014 17:49:50

      Kubalorenc >> trefil jsi dobře tuhost těsta, uvidíš co to bude dělat až přidáš třeba niger atd. , jinak super, ještě nějakej plech po kterým budou kuličky jezdit pryč ze stroje, abys to nemusel vybírat ručně a bude to Ok :-)

        NKubalorenc - Profil | Ne 2.2.2014 17:46:13

        Z5 >> Dík. upřímně, ani jsem nečekal že to půjde hned s prvním těstem tak dobře. A taky jsem čekal že budu muset do válce udělat ty drážky na to dělění těsta, ale nakonec to jde krásně i bez nich. Teď může začít příprava na sezónu.

          NZ5 - Profil | Ne 2.2.2014 17:44:34

          Kubalorenc >> tak to je super, funguje ti to moc hezky.

            NKubalorenc - Profil | Ne 2.2.2014 16:24:22

            Z5 >> Zdarec. Tak konečně došlo na dva testy. První bylo hustější těsto a celkem dobrý. video je z druhýho - malinko větší průměr těsta a trošku řidčí. Jdou obě, lépe to utahuje to hustější.
            https://www.youtube.com/watch?v=aAjj07Y40tQ&feature​=youtu.be

              Nmeďo1 - Profil | Ne 26.1.2014 10:48:21

              Z5 >> Dik

                NPavol sk - Profil | Ne 26.1.2014 10:47:06

                meďo1 >> Zdar.Zohnal mi ich kamoš.Ale občas sa najdú aj na bazoše a aj tu na mrku.

                  NZ5 - Profil | Ne 26.1.2014 10:36:04

                  meďo1 >> Ahoj, kup to tady a máš to bez starostí :-) http://www.kaiserkraft.sk
                  do vyhledavače zadej valčeková lišta

                    Nmeďo1 - Profil | Ne 26.1.2014 10:30:35

                    Pavol sk >> Prosim ta tie kolieska do listy sa daju kde zohnat? Dik

                      NPavol sk - Profil | Ne 26.1.2014 9:59:30

                      Forex >> Ahoj.Bočnice mám z plastovej lišty. ..nic zložité a funguje to.

                        NGočik - Profil | So 25.1.2014 14:18:24

                        Forex >> Bočnice se řeší dvěmi dráhami upevněné k sobě do písmena V

                          NForex - Profil | So 25.1.2014 14:13:47

                          Gočik >> bočnice by nebyly?

                            NGočik - Profil | So 25.1.2014 13:36:07

                            Kdyby měl někdo zájem o válečkovou dráhu na posun hada, tak nabízím v bazaru.

                              Nmatko291 - Profil | So 25.1.2014 10:01:30

                              Našiel som program ktorý by asi mohol byť nápomocný na výpočty prevodov a remeníc

                                Nmeďo1 - Profil | Pá 24.1.2014 22:02:07

                                matko291 >> co sa bude dat a bude v mojej kompetencii, tak ti s radostou poradim

                                  Nmatko291 - Profil | Pá 24.1.2014 21:57:48

                                  meďo1 >> medo pomohol by si mi dat tu masinu do kopy?

                                    Nmeďo1 - Profil | Pá 24.1.2014 21:51:13

                                    matko291 >> Myslim ze nie! Urcite nie!

                                      Nmatko291 - Profil | Pá 24.1.2014 21:49:11

                                      Ale na valcoch z priemerom 140mm to asi nebude treba ci?