Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Bady - Profil | Po 26.11.2007 18:39:35

jo je to testem i rollbalem a testo je lepsí když se dlouho mačká aa pak necha asi 20 minut uležet a take mi dřive praskal a pak jsem si o tom četl a je dobré rollbal namazat olejem nebo nečím masnym.

    kašpi - Profil | Po 26.11.2007 18:26:42

    Pvl -čao.jj taky si to myslim pač se to stava i mě na klasickym rollbalu. a je to těstem.tak tohle bude taky určo těstem:-))

      polos - Profil | Po 26.11.2007 18:21:48

      Věřte že to šlape a perfekt,jelikož to používají výrobci koulí

        Pvl - Profil | Po 26.11.2007 18:17:58

        kašpi - ® zdr. Taky bych řekl ,že je to těstem . Připadlo mi, .že má dost hrubou strukturu .

          kašpi - Profil | Po 26.11.2007 18:15:36

          slavina- nebo bych řek spíš že to bude tim těstem....bo já nevim stou mašinkou nemam žádnou zkušenost.

            kapří řízek - Profil | Po 26.11.2007 18:13:14

            tome75 co jse zrodí v brne je vzdy dobre,tak tomu ver

              slavina - Profil | Po 26.11.2007 18:08:29

              kašpi. přijde mi že to těsto není vůbec utažený a jsou v boili díry. myslím,že boili při schnutí praskne.

                Tom75 - Profil | Po 26.11.2007 18:05:50

                kapří řízek: sám jsu zvědavej jak to bude makat ale jak vidím ty tomu věříš víc než já:-)

                  kašpi - Profil | Po 26.11.2007 17:44:05

                    kapří řízek - Profil | Po 26.11.2007 17:13:38

                    nebojim se toho ,přiští pondělí už budu chytřejší .je to podle originalu pujdeto

                      eda - Profil | Po 26.11.2007 17:09:52

                      kapří řízek: Jasny, nasimulujes pohyb valcu atd, ale uz nenasimulujes to jak ti to ukroji a nasladne uvali kulicku testa .-)

                        kapří řízek - Profil | Po 26.11.2007 17:06:28

                        Vase zprava

                          kapří řízek - Profil | Po 26.11.2007 17:04:49

                          prevod je takovy jak ma byt je to podle origosu a v simulaci v autocadu to chodí uplne super

                            vodar - Profil | Po 26.11.2007 17:02:14

                            kapří řízek.Vypadá to super a máš už převod?aby to makalo jak má.2:1 nebo jinej? Dík

                              kapří řízek - Profil | Po 26.11.2007 16:48:03

                              nechavam si to delat ze silonu na prumer kouli 18 .

                                eda - Profil | Po 26.11.2007 16:43:24

                                Chlapi, jak pise kaprnak, opravdu to chce mit vychytany, jak pomer prevodu tak otacky, neni to prdel, sam jsem nekolikrat pohorel, ze i kdyz to vypada snadne to tak proste s klobasou delalo psi kusy :-(

                                  Kaprňák - Profil | Po 26.11.2007 16:37:34

                                  šmoula.Tuhle improvizaci mám za sebou.Ono to nefunguje a už vůbec ne s motorkem od stěračů.Také jsme dělali válce dřevěné a také mic.Asi to musí být silonové nebo teflon.

                                    Ondra K. - Profil | Po 26.11.2007 16:34:27

                                    Kaprňák: jo ale to dělají firmy a ty musí z něčeho žit kdybych to dělal doma tak bych o něco důle s cenou asi dostal třeba ne o moc ale myslím že jo. Jinak já už mám svoji rozdělanů ale bohužej se jaksi nedostává času a aby to bylo jak ty píšeš do posledního detajlu tak to ještě nejaků hodinu zabere

                                      Ondra K. - Profil | Po 26.11.2007 16:29:56

                                      šmoula: toš je pohoda ale dávaj si pozor at ti ten válec nespadne na nohu=)

                                        Kaprňák - Profil | Po 26.11.2007 16:28:10

                                        Když mašina bude dělat koule tak jak má, tak dle mého soudu to nepůjde pod 15000.-Kč.Stačí mrknout na ceny v zahraničí.Já jsem ochoten tuto cenu zaplatit.A znám ještě další kapraře,kteří mašinu koupí také.