Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkapr20+ - Profil | Čt 29.11.2007 20:07:15

milhaus-prosimtě-jaký je vnější průměr válců toho silonu???viděl bych to asi na 90mm zkusim to z hliníku.Díky

    Nmilhaus - Profil | Čt 29.11.2007 19:19:50

    když bude poměr otáček 1:1 tak se tam ten váleček bude točit a kuličku to neumotá,čím víc budete zvětšovat otáčky toho válce který bude to těsto vtahovat dovnitř tím dřív kulička propadne.Jinými slovy čím větší rozdíl otáček tím dřív těsto propadne a naopak čím menší rozdíl tím dýl, nebo vůbec nepropadne

      Nsadraj - Profil | Čt 29.11.2007 18:55:37

      Milh: nechci ti do toho kecat
      ale není to čím vyšší ten druhej valec co se točí pomalejc má točky tak se snaží tu gulu jakoby vytahovat ven z toho druhýho?
      tak čim rychlejc se točí ten valec nahoru oprooti tomu co se točí dolů tak by ta koule měla bejt dýl mezi valcema nebo se pletu já?

        Nmilhaus - Profil | Čt 29.11.2007 18:39:00

        Bachy:Jestli použiješ válec 80mm nebo 100mm to nehraje takovou roli důležitý je poměr otáček.čím menší je rozdíl mezi válci tím dýl se tam ta koule točí

          NBachy - Profil | Čt 29.11.2007 18:32:04

          milhaus - Nebudou lepší válce s větším průměrem? U tohodle mi přijde dost krátká třecí plocha.

            NMuco - Profil | Čt 29.11.2007 17:26:46

            carpmania- presne 8min.

              Nmilhaus - Profil | Čt 29.11.2007 17:18:58

              Jarda Kučera:cena bude 3700,- níž to opravdu nejde napiš jaky chceš pruměr kouli muj mail: jaros.mil@seznam.cz

                NJarda Kučera - Profil | Čt 29.11.2007 16:42:13

                milhaus:Jdu do toho také,udělej na to cenu.A s jedním strojem ,se mnou počítej.

                  Ncarpmania - Profil | Čt 29.11.2007 12:57:31

                  Muco: jak dlouho boilie napařuješ?

                    NKaprňák - Profil | St 28.11.2007 22:07:38

                    milhaus:Super jak to budeš mít vše hotové tak dej vědět já si to okamžitě koupím.

                      NMuco - Profil | St 28.11.2007 21:42:46

                      milhaus-keď to bude vyrábať takéto gule, tak si tú mašinku u teba objednám

                        Nhampik - Profil | St 28.11.2007 20:36:51

                        Ondra K: poměr mezi válci je cca. 1:5

                          Nhampik - Profil | St 28.11.2007 20:35:14

                          kaprňák: na páté stránce této debaty jsou fotky

                            Nvodar - Profil | St 28.11.2007 19:23:03

                            milhaus.super mašina a poradíš nám převod.Dík

                              NMorf - Profil | St 28.11.2007 17:38:25

                              milhaus- pěknej strojek co stoji taková věcička???

                                Nmilhaus - Profil | St 28.11.2007 17:22:14

                                Vase zprava

                                  Nmilhaus - Profil | St 28.11.2007 17:21:25

                                  Tak jsem dal do hromady prototip.Ještě to neni úplně dodělané, ale je to jen zkouška funkčnosti a dopadla velice dobře.Konečná podoba by byla trochu jiná.Válce výš nad stolem,větší počet drážek,odvalování hotových kouli atd.Kdo by měl zájem,tak jsem ochotný mu to vyrobit.Cena by určitě nebyla vyšší jak 4000,-.Přes víkend natočím nějaké video a dám ho k shlédnutí. Tady je můj mail jaros.mil@seznam.cz

                                    NKaprňák - Profil | Út 27.11.2007 14:39:02

                                    hampík:A také jestli to poháníš ručně nebo to máš na elektromotor?

                                      NOndra K. - Profil | Út 27.11.2007 14:20:48

                                      hampik: a prozradíš jaký tam máš ten poměr otátáčení mezi válci

                                        Nhampik - Profil | Po 26.11.2007 22:36:48

                                        Opravdu to není nic jednoduchého to postavit a zpřevodovat, já to dělal po chvilkách v práci skoro celou zimu než to makalo tak jak má a vyskoušel jsem asi 5 různých převodů než se to povedlo, aby to dělalo hady a pak následně koule. Dnes mi trvá udělat 4kg koulí za hodinu a nejvíc zdržuje friťák. A pozor hrozně moc záleží na konzistenci těsta. Já to dělal na svůj recept a super a kolega se málem zbláznil.